PurplePuma заминува за Америка...

Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Пумо на Софискиот аеродром пред лет за Америката задолжително да им го направиш ова:
Море кога ќе запеам волим те мон шери љубовтааааааааааааа
аааааааааааа
аааа
.......
--- надополнето: 26 мај 2012 во 13:22 ---
ам чекај ти за работа одиш или за маж барање ах бе пумо пумо умот не ти доаѓа :D
Не доаѓа бе, љут ми е :(
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.793
Поени од реакции
18.424
Среќен пат, многу пари и најбитно добар провод таму.:)
 
Член од
26 мај 2012
Мислења
41
Поени од реакции
37
Па вчера е регистриран и 2те мислења му се на темава :) Не сфаќа некои интерни шеги, на пример :)


Напишав уште едно мислење на друга тема, за да го маскирам фактот дека се регистрирав само заради тебе...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Море кога ќе запеам волим те мон шери љубовтааааааааааааа
аааааааааааа
аааа
.......
Не мораш да пееш само викни Одох ја за Америката и оп со рамениците потегот :icon_lol:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Викаш да привлечам некој со длабок џеб и да го правам македонски зет, а? ;)
И децата да го задржат твоето презиме.
Еве ти проста математика. Три бракови со американци, со по две деца, кои ќе го носат твоето презиме. Тоа се 6 македонизирани американчиња, со македонски презимиња, кои ќе го знаат јазикот, ќе се ежат на "ВМРО, ВМРО, ти си наша судбина" и ќе бидат хиперактивни како тебе. Ќе можат и да се активираат политички, па и едно од нив да стане претседател. Со странско потекло(како Обама) и со допадлив карактер(како Буш). :)
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
И децата да го задржат твоето презиме.
Еве ти проста математика. Три бракови со американци, со по две деца, кои ќе го носат твоето презиме. Тоа се 6 македонизирани американчиња, со македонски презимиња, кои ќе го знаат јазикот, ќе се ежат на "ВМРО, ВМРО, ти си наша судбина" и ќе бидат хиперактивни како тебе. Ќе можат и да се активираат политички, па и едно од нив да стане претседател. Со странско потекло(како Обама) и со допадлив карактер(како Буш). :)
Боже сачувај да се ежат на партиски химни :confused: Не ми фрлај такви клетви. Нека се ежат на ,,Денес над Македонија,, :)
Политички не ќе да се активираат, ама може ете, во дијаспора да лобираат за Македонија ;)
Шо знаеш бе, можда ќе станеме 51 членка на Соединети Македонски Држави ;)
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
633
Поени од реакции
241
Боже сачувај да се ежат на партиски химни :confused: Не ми фрлај такви клетви. Нека се ежат на ,,Денес над Македонија,, :)
Политички не ќе да се активираат, ама може ете, во дијаспора да лобираат за Македонија ;)
Шо знаеш бе, можда ќе станеме 51 членка на Соединети Македонски Држави ;)
tuku i taka odis amerika daj zamesaj mu na Obama da ne integrira vo NaTO :)
napravi edna dobrina za Makedonija :)
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Боже сачувај да се ежат на партиски химни :confused: Не ми фрлај такви клетви. Нека се ежат на ,,Денес над Македонија,, :)
Политички не ќе да се активираат, ама може ете, во дијаспора да лобираат за Македонија ;)
Шо знаеш бе, можда ќе станеме 51 членка на Соединети Македонски Држави ;)
Не бе, многу ќе ми фалиш. :D
А знам дека не го оставаш форумов, уверен сум. И да немаш компјутер таму, од еркондишн ќе ни реплицираш. Од машиња за перење. :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
кога го видов насловов "Пума заминува во.... " одма ме удри идеја дека ќе одиш негде по соседниве земји за вечер да гласаш за Опи :) ама НОп

ама ти сепак можело, не можело врти на 141(кој и да е бројот) -празно место- 22
среќно ;)
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Пумо срејчен пат и све најбоље.
И прати од таму некој долар за знамето ;)
Те чекаме на иселенички џубокс да пуштиш некој поздрав.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Ајде среќен пат и од мене на сите што идат у САД. Памет у глава и без пиздарие таму :D

Помалку мекдоналдс и не претерујте со шатојте навечер:LOL::ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom