Ивaн
Поени од реакции
1.047

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ti dadov mislejne za cistejne na turbinata ,bidejci golfot sto go imam e 110 kojni ,i dva pati me zezase od 90km/h ne krevase ja ocistiv turbinata toa kosta okolu 120den ,i vednas drugo javi kreva 200km/h bez problem pozz
  Ivan be otkaj izleze ti??:-D
  dzesika
  dzesika
  Na sto ti asocira? Imeto? Haha :-D
  Dobar si inace. Pofalni zborovi imam za tebe :-D
  Ивaн
  Ивaн
  Ме асоцира на една дебела менаџерка у мек доналдс, секогаш ми даваше free meals :D, она се викаше Jessica :D.
  Ти стварно Џесика се викаш или онака само? :D
  Фала, фала :)
  dzesika
  dzesika
  Ne be pa i ti ima edna ciganka u grad kaj nas koa sum izlezena uvek muabet si praime, po nea mi e nikot :-D
  Edvaj cekam petok da doe da si iskocam ej, 3 nedeli alkohol ne sum vkusila...ccc...
  Jas se vikam...aj u pp :-D
  Извини што те замарам брат, ама видов дека на темата „Семинарски, состави, есеи, задачи“ имаш пишано нешто за Безбедност на компјутерски мрежи. Дали може некако да ми помогнеш околу некој материјал за истата тема доколку ти се наоѓа нешто :) поздрав!
  Ивaн
  Ивaн
  Немам ништо брат, и јас барав материјал на таа тема ама не најдов.
  Ej brat siguren si deka za nezastanuvanje na policiska proverka se plaka 100 evra?? Te molam brzo odgovori mi epten bi ti bil blagodaren. Pozz
  Ивaн
  Ивaн
  Да, еден мој познаник не им застана, толку плати.
  Naum_ManUtdFAN
  I
  Ќе одаме ли на трансо?
  I
  Intex
  Тај период планирам да бидам у Скопје, така да ...
  Извести ме, и одаме.
  Ивaн
  Ивaн
  Вaжи. Шо прааш ти?
  I
  Intex
  Учам по малко. И слушам нешто музика, как и вообичаено. :D

  Кај тебе как оде? Поминаа колоквиумите?
  T
  Hahahhhhhhaaaaa
  ""две три букви чат-пат излеваат, лесно се местат назад, ама нервира""
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Ивaн
  Ивaн
  Ивaн
  Хаха :D
  Шо прааш ти? Арен ли си?
  T
  Tetro
  Se e arno, ama nemam vreme da sedam na kajgana epten.
  Kaj tebe kak e?
  T
  Дек ти са капачината?
  T
  Tetro
  Имаше иван^^^ (иван капаче капаче капаче), нели де.
  Стабилизирувам малку состојбата на терено.
  Ивaн
  Ивaн
  Јасно е сега, две капачина беа. :)
  Ако убаво е тава у секој случај :D
  T
  Tetro
  така де.
  Секогаш кога ти го видам потписот се кинам од смеа :D
  Ивaн
  Ивaн
  Сите постови од членот се ѕверски, како да не се смееш :D
  Иначе, кој ти беше претходниот ник ? :D
  stick figure
  stick figure
  The Funny Guy :D
  Дај кажи некој филм што ќе ми удри на психа... што ќе ме раздрма. Имаш нешто такво? =)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Ивaн
  A
  Anne.
  Треба да најду вечер некој филм да изгледам сс њега. Имаш нешто на ум, или да тражу на имдб? =)
  Па... What lies beneath, не гледам нешто много филмови, ама овј ми остави утисак =)
  Ивaн
  Ивaн
  На Mystic River ми текна од прва. :D, ама се кладам оти ти е гледан. :D

  Ќе го изгледам вечер овој ти шо ми го препорача. ;)
  A
  Anne.
  Гледан =) High Fidelity га избра, тамн Кјузак <3

  ајде само немој да ме пцуеш хахаха
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom