Кладилница (Генерална дискусија)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Scola go igram over 17.5 ... zatvoren e stariot kako kineski zid deneska... 3 cetvrtini bez poen :vozbud:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Да неизгубеше вчера Мешков Брест имаше таква гозба да имат шо ке бев во бесознание 3 дена не дека и вака е лошо али овие да влезеа макар дупла шанса имаше работа да напуштам пошо ке заработев за цела година да уживам
Киелце,Вардар,Бидасоа имаа толку промашени коеф шо мислам дека нема да се повторат тука би ги додал и Алборг и Спортинг
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.070
Поени од реакции
11.048
Минимум 2 месеци немам пишано тикет за по солена уплата. Се решив вечерва да уплатам еден за 4 ипол цигли.
Крв да серат и Гремио и Гоиас што не си дадоа гол во второто. 1-3пп 1-3вп за 135k
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.965
Поени од реакции
35.578
Валенсија е во слободен пад, буквално немаат ставено катанец на клубот оти и чуварите се раскарани и незнаат кај се го ставиле. Поголем зицер од Челзи 1 вечер не памтам јас, го уплатив на 1.80 сега сигурно е паднат.
Стај куќа земи викендица во Дојран.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.655
Поени од реакции
4.142
Валенсија е во слободен пад, буквално немаат ставено катанец на клубот оти и чуварите се раскарани и незнаат кај се го ставиле. Поголем зицер од Челзи 1 вечер не памтам јас, го уплатив на 1.80 сега сигурно е паднат.
Стај куќа земи викендица во Дојран.
Ако имаш куќа на 2 спрата ја ставаш на утакмицава, после земаш куќа со 2 спрата + поткровје. :D :D :D
 
B

Beginner

Гостин
Валенсија е во слободен пад, буквално немаат ставено катанец на клубот оти и чуварите се раскарани и незнаат кај се го ставиле. Поголем зицер од Челзи 1 вечер не памтам јас, го уплатив на 1.80 сега сигурно е паднат.
Стај куќа земи викендица во Дојран.
Каде на 1.8 кога во Евротип си можел поголем е моментално е 1.95. Инаку иако сум фан на Челзи не би ставил повеќе од 1-2 к на кец бидејки одбраната вечер ке ни е со Зума и Кристенсен а за Валенсија незнам ги немам гледано. Колку е точно ова за Валенсија дека се раскарани играјачите меѓусебе да знам дали да тркнам и јас до Евротип :D
Сега прогуглав изгледа го бојкотираат тренерот би можело ова да биде поклон 1.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
Ако имаш куќа на 2 спрата ја ставаш на утакмицава, после земаш куќа со 2 спрата + поткровје. :D :D :D
Плус ќе покријаш и трошоци за барање за одобрение за градба, нема на диво да се креваш.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Нема во македонскиве кладилници квоти за ЛШ "стигнува до 1/4 или 1/2 финале" или нешто такво?

(знам има за победник во група и победник на ЛШ во Евротип)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom