Топче
Поени од реакции
14.195

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дај бе смени си го никот во нешто пострашно, нема смисла ова ... топче, го лажиш народот. :D
  Топче
  Топче
  муабети само ми вадите :)
  R
  Red John
  Барем проблеми не ти правиме. :D
  Ѕверуу хахахахахах

  Останав со подзината уста, си викам што се случило...не сум пишал вакво нешто :))) хахахахаа
  Од кај ги вадиш само прелазиве :cuc:
  Топче
  Топче
  осет, среќа штознам :)
  Пробувам од јужноамериканците секоја вечер по 2-3

  Вчера само 2 пробав и двете искочија хаха
  S
  Другар едно прашање по твое што мислиш,поголеми шанси има човек да фати ако игра во живо или со правење лифчиња во кладилница?
  Обично играм по 3 натпревари на ливче, 2/3 нема да убие многу на добивка? НЕ можам да ти одговорам директно на долунапишаното.
  Топче
  Топче
  можеш имаш коментирај најгоре :)

  Иначе зависи како ги бркаш. Ја бркам гг3+ место ГГ поради две причини. 80% од тие што се ГГ искачаат и гг3+, и коефициентот е секогаш над 2 :)

  2/3 со 3 утакмици по 1.80 просек со 3000 уплата = 10 000 добивка максимална, со 2 фатени си ги враќаш парите. Многу подобро отколку да ги изгубиш тие 3 ;)
  Што планираш да уплаќаш за утре? :)
  Топче
  Топче
  рано е бе чекај
  Сабајлечки ги мислам со кафенце :D
  Него гледам играш на поголеми уплати, зашто не се штитиш со систем една помалку?
  Постирај у темана типови бе, ќе препишам нешо од тебе. Нема да се залетувам на Интер ГГ :D
  Топче
  Топче
  Тоа што го пишувам у темата не испаѓа :(
  У неделата Зулте Варгем - Стандард бев убеден дека ќе заврши ГГ3+, ја стаив на темата ја стаив и на 3 тикети и 0-0 заврши. Вечерта уште една кажав и таа 0-0 заврши :D
  Ivica^
  Ivica^
  хахахаха
  Да бе, прочитав за неа и јас ја пишав. Си реков погаѓа Топче бе, дај ќе ја ставам и се укочи утакмицава :)))
  Да не беше Наполи вечерва да ме извади, ќе го јадев вечерва :)
  Топче
  Топче
  И мене ме извадила Наполи, не ги ни пратев ја на крај ги видов :)
  ABe od кого smena toj avatarot ни ојт муабетот, имаlo vrska i toa GALIBA :D
  Ајде се кладиме :D
  И за асистент и за стрелец
  Јас викам Стрелец - Руни ; Асистент - Кагава (навивачки одам) :D
  Аjде кажи и ти, и предложи на што се кладиме. Ќе броиме на пример ако јас погодам 1(или стрелец или асистент) ти и 2та тогаш ти добиваш. Ако е нерешено тогаш ништо :D Deal? :D
  Топче
  Топче
  Дил, кладење у месец дена аватар.
  Моите се тие од темата, Рвп и Силва ;)
  Топче
  Топче
  Кладбата се менува РВП отпаѓа од кладбата пошто е педерче сега викам Агуеро :)
  The Edge^
  The Edge^
  хахаха ок може :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom