Топче
Последна активност:
17 јули 2019 во 15:52
Член од:
18 септември 2010
Мислења:
8.595
Допаѓања:
12.786
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Топче

Арсеналиста

Последна активност:
17 јули 2019 во 15:52
  1. Peja989
   Peja989
   Брат, ЛА или АЛ сам си го избриша постот, не го бришев јас :Д
   1. Топче
    Топче
    Сфатил дека е греота :D
    22 октомври 2014
  2. Red John
   Red John
   Дај бе смени си го никот во нешто пострашно, нема смисла ова ... топче, го лажиш народот. :D
   1. Топче
    Топче
    муабети само ми вадите :)
    20 октомври 2014
   2. Red John
    Red John
    Барем проблеми не ти правиме. :D
    20 октомври 2014
  3. King Kai
   King Kai
   Знам дека знајш :) не кажувај :D
   1. На Топче му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Топче
    Топче
    ќутам, ќутам немај гајле :D
    25 септември 2014
  4. ivana.ivi
   ivana.ivi
   Наидов на еден интересен портал кој ми се допадна,сакам да го споделам со вас :) Се вика Set2Explore Еве линк: http://set2explore.com/mk
  5. Peja989
   Peja989
   Ѕверуу хахахахахах

   Останав со подзината уста, си викам што се случило...не сум пишал вакво нешто :))) хахахахаа
   1. На Топче му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Peja989
    Peja989
    Pusti se u fan klub ako imas vreme :)))))))))
    3 јануари 2014
   4. Peja989
    Peja989
    Му пиша „боту еден“ хахахахаха
    29 август 2014
   5. Топче
    Топче
    па бот е бе брат, ко 12 години да има :/
    29 август 2014
  6. dragonsky
   dragonsky
   Од кај ги вадиш само прелазиве :cuc:
   1. Топче
    Топче
    осет, среќа штознам :)
    Пробувам од јужноамериканците секоја вечер по 2-3

    Вчера само 2 пробав и двете искочија хаха
    24 ноември 2013
  7. Stivie G
   Stivie G
   1. На dragonsky и Топче им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Stivie G
   4. Топче
    Топче
    2 nedeli dobijas nigde ne pisuva mesec :D
    28 јули 2014
   5. Stivie G
    Stivie G
    2 meseci pisuva, ti smaliv na eden :D
    28 јули 2014
  8. PowerRanger
   PowerRanger
   Другар едно прашање по твое што мислиш,поголеми шанси има човек да фати ако игра во живо или со правење лифчиња во кладилница?
  9. на мајка ти љубовникот
  10. vidooq
   vidooq
   Обично играм по 3 натпревари на ливче, 2/3 нема да убие многу на добивка? НЕ можам да ти одговорам директно на долунапишаното.
   1. Топче
    Топче
    можеш имаш коментирај најгоре :)

    Иначе зависи како ги бркаш. Ја бркам гг3+ место ГГ поради две причини. 80% од тие што се ГГ искачаат и гг3+, и коефициентот е секогаш над 2 :)

    2/3 со 3 утакмици по 1.80 просек со 3000 уплата = 10 000 добивка максимална, со 2 фатени си ги враќаш парите. Многу подобро отколку да ги изгубиш тие 3 ;)
    15 декември 2012
  11. vidooq
   vidooq
   Што планираш да уплаќаш за утре? :)
   1. Топче
    Топче
    рано е бе чекај
    Сабајлечки ги мислам со кафенце :D
    Него гледам играш на поголеми уплати, зашто не се штитиш со систем една помалку?
    15 декември 2012
  12. Ivica^
   Ivica^
   Постирај у темана типови бе, ќе препишам нешо од тебе. Нема да се залетувам на Интер ГГ :D
   1. Топче
    Топче
    Тоа што го пишувам у темата не испаѓа :(
    У неделата Зулте Варгем - Стандард бев убеден дека ќе заврши ГГ3+, ја стаив на темата ја стаив и на 3 тикети и 0-0 заврши. Вечерта уште една кажав и таа 0-0 заврши :D
    23 ноември 2012
   2. Ivica^
    Ivica^
    хахахаха
    Да бе, прочитав за неа и јас ја пишав. Си реков погаѓа Топче бе, дај ќе ја ставам и се укочи утакмицава :)))
    Да не беше Наполи вечерва да ме извади, ќе го јадев вечерва :)
    23 ноември 2012
   3. Топче
    Топче
    И мене ме извадила Наполи, не ги ни пратев ја на крај ги видов :)
    23 ноември 2012
  13. ¯\_(ツ)_/¯
   ¯\_(ツ)_/¯
   hey i just met you and this is crazy

   shto ke igrash utre? :D
  14. Malcolm van den Сабаховић
   Malcolm van den Сабаховић
   ABe od кого smena toj avatarot ни ојт муабетот, имаlo vrska i toa GALIBA :D
   1. На Топче му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Malcolm van den Сабаховић
    Malcolm van den Сабаховић
    BASKA TOSO IMA MOTIVI OD LIVERПООЛ UTAKMICATA NA AFATAROD TVOJ. nEGO, DAJMI NEKAKOF HINT KOJ TIBE SE NIKOT PRETHODEN NEMI TEKNUVA NIKAKKO POZZ
    1 октомври 2012
   4. Топче
    Топче
    me dupis neso so pisuvanjevo? :D
    Ne mi e smenet nikot
    1 октомври 2012
   5. Malcolm van den Сабаховић
    Malcolm van den Сабаховић
    НЕБЕ ТЕБЕ,,,,, ИМТЕРЕСНО МИЕ ДА ПИСАМ ВАКА ОККК? СОМИМОЈШХ?

    Абе знам дек го смена еднаш, ама ај, ке узнаам DASI BIDIS SVESEN ZATO!
    1 октомври 2012
  15. The Edge^
   The Edge^
   Ајде се кладиме :D
   И за асистент и за стрелец
   Јас викам Стрелец - Руни ; Асистент - Кагава (навивачки одам) :D
   Аjде кажи и ти, и предложи на што се кладиме. Ќе броиме на пример ако јас погодам 1(или стрелец или асистент) ти и 2та тогаш ти добиваш. Ако е нерешено тогаш ништо :D Deal? :D
   1. Топче
    Топче
    Дил, кладење у месец дена аватар.
    Моите се тие од темата, Рвп и Силва ;)
    3 јули 2012
   2. Топче
    Топче
    Кладбата се менува РВП отпаѓа од кладбата пошто е педерче сега викам Агуеро :)
    9 јули 2012
   3. The Edge^
    The Edge^
    хахаха ок може :D
    9 јули 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  $result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
  echo
  $result;