Nino Manchester
Последна активност:
20 јули 2019 во 05:41
Член од:
4 јуни 2009
Мислења:
12.630
Допаѓања:
13.192
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED

Последна активност:
[On Tapatalk]Viewing forum list, 20 јули 2019 во 05:41
  1. Near
   Near
   Секоја вечер си легнувам сабајле кај 6,7

   како бе :DDD
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Near
    Near
    минатата недела у сабота :D
    14 април 2016
   3. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Ххаха прав си поправам дур е време, јбг не ми е тука паметот.
    14 април 2016
   4. Near
    Near
    хаха приметив,нема врска се дешаваат грешки...возбуда ради #mambaday ваљда..
    14 април 2016
  2. ЏинЏер
   ЏинЏер
   Јас па кога и да одам да дарувам крв барам стриктно маж да ме боцка :D Два пати досега жена ми земаше, два пати носев огромни модринки по две недели. :(
  3. Crazy in Love
   Crazy in Love
   Пошто не е дозволено реплицирање во ДК - и докторите ќе добијат бонуси. :)
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Да да видов од кога го напишав постот.Плус една плата,мада можеле и нешто повеќе,ама секако не е лошо.
    12 мај 2015
  4. Ilumious
   Ilumious
   си ја допишувале на ливчето и си ја заокружувале, икона им е таму :D
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Фала ќе пробам,ма стварно чудно ми е,ајде да не се движим,ај ќе речеш,ама ова еј отров,На страна што грбов ме убива на секоја промена на времево,знам и ти негде имаше пишано дека имаш ваков проблем,од сеа кај ќе ни биде крајот у П,М
    23 јуни 2014
   4. Ilumious
    Ilumious
    Камо среќа да е ова од недвижење, болест на гравитацијата е, ги влече дисковите и пршлените од грбот надоле и попуштаат :D ама кога фатив да пијам магнезиум скоро и да нема болки, така да пробај :)
    23 јуни 2014
   5. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Ќе пробам,па ќе видим дал ќе ме биде.
    23 јуни 2014
  5. Peja989
   Peja989
   На секој твој пост се смеам за аватарот што го носиш :)
   Уште колку ти остана? :Д
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Имаш време уште до недела,ама барем не сум ко некој се кријат ко ќе изгубат кладба.
    22 март 2014
   2. Peja989
    Peja989
    Нема врска, си ја прифати машки кладбата и си го носиш аватарот. Да бев модератор тогаш, казнени ќе дадев за неисполнување на договорот :)))
    22 март 2014
  6. RickyLFC9
   RickyLFC9
   Смени го тимот и нема будали да ти се собираат :D
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Фала ептен ми помогна,арно ќе беше ако е до тоа,само светов отишолу пм.
    6 февруари 2014
  7. dragonsky
   dragonsky
   Да не си бил баниран од кај нас у фан-клуб ќе сфатеше зошто го пишав постот :) Кај нас во фан-клуб 90% од постовиве на последниве страни се од ваши фанови па на зафрканција го пишав постот. :)
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Цц дуре сеа гледам дек си ме цитирал за тогаш.збам дека пишуваа кај вас,и лош момент беше и затоа мислев дека провоцираш.А за банирањето се надевам дека не си баниран.Сега реално ја може заслужив бан од кај вас,ама не пернаментен,мада нема везе гајле ми со оглед на тоа што претпоставувам кој ме банирал.
    7 февруари 2014
  8. Клипче
   Клипче
   Citav deka Nisho seriozno ne bilo so Shumi.
   Od kaj sea deka se bori za zivot?
   1. На Џонтра Волта му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Клипче
    Клипче
    Ajdeeeeeeee
    30 декември 2013
   4. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Тоа е животот,имаше и на странскиве страни,што значи дека е точно.
    30 декември 2013
   5. Клипче
    Клипче
    Cel zivot vozeshe 300 na saat i vidi sea...
    Se nadevam kje se stabilizira
    30 декември 2013
  9. Фил Ајви
   Фил Ајви
   се отепав од смеење кога му ја лупнаа бананата на Перо пред некој ден... па уште си пишал види каков избачај има ко желка хахахахахахха
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Хахах па така е бе,гледај го жити све.Ја побрзо ја исфрлам топката од него,каде бе со тоа у Нба.па милсап лепел и лепел банани,па што останало за Перо наш.
    16 ноември 2013
  10. Peja989
   Peja989
   хахахахахахахахахаха
   значи како ти стои аватаров!!! :))))))))))
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    хаха доста бе уште ти фалеше да ми кажеш.Али еј кај ја нашол сликава,вака насмеан,ко пуканка е,хаххха.
    4 септември 2013
   2. Peja989
    Peja989
    ахахах абе вриштам кога ќе те видам дека си пишал нешто!
    Којзнае колку долго го барал :))))
    4 септември 2013
   3. SomeoNe!
    SomeoNe!
    dve minuti :P
    5 септември 2013
  11. dragonsky
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Nino Manchester
    Nino Manchester
    хахахах да да
    19 август 2013
  12. blue ladybug
   blue ladybug
   Не може, мое си е, да знаеш само колку си го сакам ова пиво.
   Ќе го шмукнам без проблем, за тоа не треба да имаш грижи :)
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Пу што си за нигде,кај мене нема ни еден ден да остане.Само сеа на вруќинава ако не опне у глава,опнати ќе бидемо хахах.
    7 август 2013
   2. blue ladybug
    blue ladybug
    А бре многу е, кај ќе можам за еден ден да го испијам. Ти викам цел фрижидер ми е полн. Некум глава да ме боли после :D
    8 август 2013
  13. Beck's
   Beck's
   Од тетово си мислам, ќе играме мал фудбал внедела, па сакаш ли да ни се приклучиш
   1. Nino Manchester
    Nino Manchester
    Да од тетово сум,само слабо играм фудбал,само ќе ви сметам.Појче сум по играњето баскет,сепак фала на понудата.А каде играте у рамстор?
    26 април 2013
   2. Beck's
    Beck's
    Да у рамсторе ама ни требаше уште некој друг па ми текна на тебе, нејсе тоа е :)
    26 април 2013
  14. G@rfielD
   G@rfielD
   Не мора одма да се возбудуваш што ти го избришав постот. :) Ја средував темата, и во право беше со првиот пост, хаос беше таму. Тоа што сум ти го избришал не значи дека не се сложувам со него, само што немаше потреба да стои таму одкако ја средив темата.
   1. На Nino Manchester му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Кошарка

  Потпис

  [​IMG]