Кладилница (Генерална дискусија)

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.480
Поени од реакции
6.872
Какви коеф во ЛШ мажи ракомет уште од сеа бројам само д аостанет до петок вакви :icon_lol:
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.480
Поени од реакции
6.872
Не можат уште од сега да се уплатат?
МОјт ако имаш на бет365 акаунт ја можам и поунаку али неќам така неморат ни да чекам до утре ке сум ќар :D
Кристијано педерче не му даде на детево да се покажит
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.528
Поени од реакции
1.943
МОјт ако имаш на бет365 акаунт ја можам и поунаку али неќам така неморат ни да чекам до утре ке сум ќар :D
Кристијано педерче не му даде на детево да се покажит
Пушти нешто и тука за нас што не разбираме, не се срами :D
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.480
Поени од реакции
6.872
Let's play a game?
Одговорете на загатката :чда:

Два тима,во името на едниот ке го пронајдете името на другиот,колку подолго име толку подобар избор :kajgana:
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
115
Поени од реакции
70
Pomos mala na mozzart.mk web stranicava od koga ja apdejtiraa nemozam da gi najdam sifrite ? Ako znae nekoj neka kaze
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.528
Поени од реакции
1.943
Лоренци-Табернер 1 2.50 квота или 1 и 21.5 плус 4.5 квота. Незнам зошто е ставен таков фаворит Табернер, во најмала рака е изедначен дуел. Ми вреди некако за квотава.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.528
Поени од реакции
1.943
Лоренци-Табернер 1 2.50 квота или 1 и 21.5 плус 4.5 квота. Незнам зошто е ставен таков фаворит Табернер, во најмала рака е изедначен дуел. Ми вреди некако за квотава.
Одличен тип од моја страна, се надевам апсолутно никој не го виде постот :D
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.006
Поени од реакции
14.023
Za utre ima i te kako bogata ponuda.Na eden tiket ke idat Dortmund Juve i Barsa.Na drug Inter,napoli,ajaks,benfika,siti .Kako potencijalni utakmici za singal gi gledam Vardar i Lester 2ki


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.006
Поени од реакции
14.023
Kjelce 2ka mnogu potceneti 7 kvota lapaj, ke im ja dupne glavata Karacic

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
На врв Bottom