Пост на кој сте се изнасмеале

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Да поднесеме листа до Уефа за Лш, како Вмро што направи за избориве, ништо не губиме и така и така! :D
Фан клуб Манчестер
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.859
Поени од реакции
4.791
Onoa koa si fantizarias pred Kompljuter!

2.Сум напишал дека не се интересирам околу мислењата од форумов.
Јас и претходно сум имал шанса имав 25000 следачи инстаграм, јутуб субс и понуда од спонзор 50.000$ , но се откажав од фитнес од лични причини но животот ете ме сака во америка, можеби зашто јас сум успешен човек и така и така.
еве јас за мене и претходно сум бил доста способен и сум имал луѓе, штом имам амер афидавит не значи тоа дека сум бил поуспешен од македончето? америка чак пат ми била во дофат, со тој јутуб и рекогнишн..
да добијам ни земјава ни форумов нема да ме види, преку фитнес ете не сум сакал да отидам да бидам под договор, и вака и така ме чека салари 140.000$ годишно
Иди шетај таму, никој неќе такви фаци. напален тип како класичното македонче таму се смета за ненормално, се пали една кола изфарбано железо или некоја зграда кога ќе види.. јас не се означувам како македонец, поимот македонец е срам. а никат не сум се палел на америка
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157
Џеси им ја расипа забавата на темата на ливерпулци, арсеналовци...
Леле дa...
Еве сме сите зaеднo седнaти у круг и вртиме 2-3 шишињa сoлнa киселинa...

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
:pos::pos::pos::pos:
Од дамна не сум се смеел вака на пост од кајгана...
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Знам пред 10тина години имаше серија земјотреси во Охрид кои траеа неколку дена. Многу спиеја во коли, а тие шо беа најхардкор спиеја во кајчиња в езеро.
:ROFLMAO:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
@Ilumious пишува у фантастичната нова тема „Мода“

Уште ова го немав видено на форумов :)))))))
Ајде Пеџа ќе ги почасти креаторите кога ќе се врати од рабора.
Очигледно се работи за печатна грешка, ама ја прво го прочитав дека ќе ги почасти Пеџа кога ќе се врати од ребра (демек јадел ребра у некоа кафана) :P
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493


:tapp: :facepalm: Е ова му оди во прилог на пастирот, дење ноќе со полна пареа работи пропагандистичката машинерија со цел да го направи народот глупав, прост.
Се залетав толку јако што не можев да сопрам и еве пустиот во Германија завршив :pos:
:lolzz::lolzz::lolzz:
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Дејнерис улетуење ко мајка ми во соба, фазон: цигари пушите, а? Кој влезе внатре со патики и зошто ми ја чепкавте скапата вазна?

Само што мајка ми немаше змејови.

Имаше каиш...
 
L

Löwe

Гостин
Неможеш да ја споредиш Рада со некоја разголена пејачка од Бугарија. Рада пее 10 години, доста популарна е, и не благодарение на голотијата, туку на гласот, песните и самата како појава. Затоа Рада е добар избор за овој настан:)
 
L

Lu

Гостин
И во склоп на муабетот, имав јас еднаш еден симпатија па се допишував со него на фб, а комшијава до мене кафе пиеме. И ќе правевме тиро салата и купил демек пиперчиња во кеса и ги отвара и кога почна да тече тоа водата од пиперките на сите страни... И јас го оставам телефонов нервозна и почнувам:
-Аман бе се што ќе фатиш ќе запустиш. Гледаш што направи со пиперките? Пиперките алоооо, пиперките.
И трескам врата одам да земам да бришам. И поминува нервозата и седнувам јас да си продолжам со симпатијава и гледам сум пратила гласовна порака од 2 минути....
И пуштам и се слушам јас како се дерам. Пиперките алооо пиперките.. И на крај се слуша тресок на вратата и Р почнува:
- Ти не си нормална морииии. Е на уште еднаш што ќе ми видиш очи мори. Мори мори. е ќе видиш.

И дечково веќе ни врати, ни па јас му пишав уште еднаш :D
Легенда :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom