the_kop
Последна активност:
17 март 2019
Член од:
14 јануари 2011
Мислења:
10.396
Допаѓања:
13.549
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

the_kop

Модератор

Последна активност:
17 март 2019
  1. blabla1200
   blabla1200
   slobodno baniraj me vo sport i tenis ama sakam da imam pristap do drugive temi zato so stvarno imam potreba ...
   1. the_kop
    the_kop
    Пријателе, дури и да сакам да ти помогнам не можам. Не сум јас модератор во тенис, јас сум само во кошарка. Не сум во тек како и зошто си добил бан, ама и самиот си свесен дека цело време тролаш и постираш вулгарни работи.
    10 јануари 2016
    На ManUtdChampions му/ѝ се допаѓа ова.
  2. blabla1200
   blabla1200
   vreme da dobijam pristam na forumov(sega sum od proxy btw) ama stvarno e glupo da mi banirate ip adresa a mene forumov i te kako mi e potreben ... razmisli malku za ova so ti go kazvam a toj eden post nikogas ne sum komentiral taka
  3. blabla1200
   blabla1200
   poz, mule e ovde, ovaj akaunt slobodno da se izbrise moze no za banot na ip adresa za 1 post ne e ferski, vidi vaka mene forumov mi e potreben za mn drugi raboti i redovno gi citam taka da ili napravi go banot samo na tema sport ili tenis samo tamu komentiram mozes da proveris taka da ocekuvam vo skoro
  4. ob1
   ob1
   Абе не мислев на тебе, на овој тендер членов мислев, новиов што се избаци! :)
   1. На the_kop му/ѝ се допаѓа ова.
   2. the_kop
    the_kop
    Такви се тие работи, едни идат, други си одат. :D
    24 ноември 2015
  5. dragonsky
   dragonsky
   Кај Злате нема ништо вишок..тоа што си сликнал се протеини! Кој ти е крив што не си го гледал Бер Грилс :D
   1. the_kop
    the_kop
    Абе одма ми текна на него и го спомнав. Мизерија брат, на крај нити не ни се извини, туку рече "не сум јас крив" :D
    8 ноември 2015
   2. dragonsky
    dragonsky
    Па и ти..очекуваш памет од некој што се вика Злате ? :D
    8 ноември 2015
   3. the_kop
    the_kop
    True, true...:D
    8 ноември 2015
  6. Клипче
   Клипче
   Не лајкај само бе, ја ли да ти го бранам твоето најмило? :P
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Клипче
    Клипче
    Ја само знам кој у моја дружба не ти е сигурен :Д хехехе
    12 август 2015
   3. the_kop
    the_kop
    Кој е това? :)
    12 август 2015
   4. Клипче
    Клипче
    размислувај и ќе ти кажам на Розга :Д
    12 август 2015
  7. ХулахопкиСоТочки
   ХулахопкиСоТочки
   Хипoтези :Д
   1. the_kop
    the_kop
    АНТИтези :D
    8 март 2015
  8. Ilumious
   Ilumious
   Со @Peja989 се прашувавме да не го знаеш оној од клипон, Генијалец заборавен од државата? :D
   1. На KembaW и Peja989 им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. the_kop
    the_kop
    Аха, го знам, по имиња си одиме. :D
    Ја не сУ од Подвис, алоооооооо. :)
    25 февруари 2015
   4. Ilumious
    Ilumious
    Мислевме фаца да не е во Крушево, кај нас фаци се од Волково, Геге и остали :D
    25 февруари 2015
   5. the_kop
    the_kop
    Го немам сретнато дечково, така да, не е фаца. :D
    25 февруари 2015
  9. Mojso
   Mojso
   кај најдовте жени бе ? o.O Во последниве месец дена 3 пати идам до Крушево 1 се пендрак парти ви е во Белами :/
   1. the_kop
    the_kop
    Идиш а не кажуваш дека идиш? Најс уан. Абе, тој шо бара ќе најди. :D
    1 февруари 2015
   2. Mojso
    Mojso
    Па брат одев на таа варијанта и онака сте 500 души во цело Крушево, ваљда ќе се сретнеме...ама јбг, туристи xD
    1 февруари 2015
   3. the_kop
    the_kop
    1.000 сме, не туку шири дезинформации :D. Нареден пат кога ќе идиш, ќе се јавиш. :)
    1 февруари 2015
  10. парва
   парва
   Чак штО више : ) aли у задњо време слабо га слушам овј муабет, мислу дека е србизам од девеести : D
   мање више,чак што више : D
   1. На the_kop му/ѝ се допаѓа ова.
   2. the_kop
    the_kop
    хахаха немам појма, јас пак насекое го слушав од еден другар. :D
    16 декември 2014
  11. Colt Willcox
   Colt Willcox
   Многу си ми познат жими се xD Кај може да сум те гледал во Скопјево? :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. the_kop
    the_kop
    Веројатно :D. Освен ако немаш доаѓано Крушево, па можда тука си ме видел. :)
    5 декември 2014
   3. Colt Willcox
    Colt Willcox
    Nope, во животов не сум бил во Крушево :D
    5 декември 2014
   4. the_kop
    the_kop
    Епа треб да дојдиш. :)
    5 декември 2014
  12. Acid
   Acid
   Хелоу, дали сакаш да го модерираш подфорумот за Кошарка? :)
   1. На losmij и the_kop им се допаѓа ова.
   2. the_kop
    the_kop
    Да, да. :D
    Ти имав пишано пред 2-3 месеци, стварно му треба модератор на подфорумот.
    Од кога почнувам? :)
    30 ноември 2014
   3. Acid
    Acid
    Сеа ќе објавам :)
    1 декември 2014
  13. dragonsky
   dragonsky
   Која е оваа на аватаров ? :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. the_kop
    the_kop
    А инаку, и јас навивав...се до вечерва дури не ми соопшти ти дека не е оваа мајката :)
    16 ноември 2014
   3. dragonsky
    dragonsky
    Си се тешеше дека следната (сезона) е нејзина ? :D :D
    16 ноември 2014
   4. the_kop
    the_kop
    Така некако :D
    16 ноември 2014
  14. Ilumious
   Ilumious
   абе вчера ми пиша ама ми го презедоја фејсбукот кај шо бев на гости, чатеа со една братучетка во странство :D
   1. the_kop
    the_kop
    :D, епа тогаш пиши кога нема да ти биде превземен фејсбукот. :D
    1 ноември 2014
  15. Stefan-kobe
   Stefan-kobe
   Lele kolku se smeam za slikava od Pedza auuu hahahahah
   1. the_kop
    the_kop
    Во 3 сатот сабајле ја уредувавме со Ред Џон, на тајмаутите на Чикаго. :D
    1 ноември 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...