Кладилница (Генерална дискусија)

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Мене ми има повеќе логика на 16ти да ги пуштат дека има Бундес Лига, а и секако незаборавната Белоруска :P
Пред понеделник нема шанси. Освен ако не му истекни нешто на комисијата за заразни болести.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
350
Поени од реакции
246

Кога можеше регуларно да се спроведе натпреварувањето за највисока квота и да се додели главна награда иако не траеше временски ниту 51% од предвидениот период ова натпреварување ( и немаа шанса останатите да ја бркаат квотатаЛиверпул треба да ја добие титулата ( во случај да не продолжи Премиер лига), во Премиер лигата се одиграни 80% од првенствените кола.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.029
Поени од реакции
2.773
Ај едно прашање, ја отворив прееска годишната даночна пријава од е-ујп и гледам има неплатен данок од неколку тикети од Евротип, од 11ти месец сите, 2019. Има кај некој нешто слично?
 
Член од
23 август 2015
Мислења
30
Поени од реакции
66
Изгледа катастрофа ќе биде онлајн обложувањето..не може да се уплати депозит дирекно со картичка, туку само преку е-банкинг или на шалтер во банка..Изгледа ногу неписмени пишуват законите кај нас. ептен треба да е некој будала да чека ред во банка во овие гужви. На 2win за 30 секунди се префрлаат пари. Не знам како обложувалниците не реагирале за ова
Автоматски споено мислење:

Ај едно прашање, ја отворив прееска годишната даночна пријава од е-ујп и гледам има неплатен данок од неколку тикети од Евротип, од 11ти месец сите, 2019. Има кај некој нешто слично?
Кај мене има исто..баш пред некој ден приметив. ама мислам дека се е во ред
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.783
Поени од реакции
1.064
mozzart kao jaka kladilnica i napravile opcija samo so bank transfer :tapp:
 
Член од
23 август 2015
Мислења
30
Поени од реакции
66
Само 2win.mk можеш со картичка, а и билтенот и коефициентите им се исти како Sport Life.
нема никаква логика кај едни да може да се уплаќа со картичка, а кај други не. За кратко време ќе си ја увидат грешката. Не знам во што е проблемот да не може да се уплаќа со картичка кога сите онлајн трговци, авиокомпании и сл. го подржуваат ваквото плаќање. Им пишав на Моцарт и ми вратија дека работат да овозможат и други канали за уплата
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.068
Поени од реакции
14.253
Никад не сум играл томбола или такозвани топчиња.Али чим нема утакмици утре се монтирам во Спорт Лајф и цепам топчиња бајо мој

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
На врв Bottom