Кладилница (Генерална дискусија)

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Ќе продолжат со онлајн кладење нашиве кладилници бе што ви е, зошто да укинуваат кога ќе запре вонредната состојба? Па секако тие што дремеа до сега во кладилница ќе продолжат да дремат таму, не можеш на пензионер да му кажеш да се клади онлајн. Кај младите би требало доста да се смени тоа, реално онлајн кладење е топ работа, да не одиш по кладилници, да не губиш време и да можеш да играш во секој момент било каде и да се наоѓаш.

Не ме заебавајте 2020 година сме, сегде во светот има онлајн кладење само кај нас нема, оваа 2вин не ја рачунам за онлајн кладилница пошо се мизерии. Имам другарчиња од Босна, и тоа од поодамна, ми се смеат и ден денес кога одам да уплатам во кладилница.

Муабетот ми е дека нема причина да прекинуваат со лиценците за онлајн кладење, секако они си имаат ќар од тоа и ги заболе стап за останатото.
2вин е Спортлајф онлајн :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
2вин е Спортлајф онлајн :)
Знам бе брат. Ама ако си уплаќал живо у СЛ знаеш за што зборам, мења квоти 15 минути, не можеш да уплатиш како човек. Исти кур е и 2вин, ако не го стиснеш копчено за автоматски да ти прифаќа промена на квоти нема никад да уплатиш.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Знам бе брат. Ама ако си уплаќал живо у СЛ знаеш за што зборам, мења квоти 15 минути, не можеш да уплатиш како човек. Исти кур е и 2вин, ако не го стиснеш копчено за автоматски да ти прифаќа промена на квоти нема никад да уплатиш.
Ова не го знаев пошо не играм во живо во нашите кладилници.
За prematch кладење за мене е ок 2вин пошо не ми менва дали таму дали спортлајф ќе пишам, во случај да не пишам во Копачка :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Неписмени го водат тој сајт 2вин а и доста глупи ликови пред 2-3 години беа закон имаа понуда многу јака налик топ сајтовиве Али и кладењево губит смисла веќе со даноци и срање за играчот реално трошките остануваат
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Ќе продолжат со онлајн кладење нашиве кладилници бе што ви е, зошто да укинуваат кога ќе запре вонредната состојба? Па секако тие што дремеа до сега во кладилница ќе продолжат да дремат таму, не можеш на пензионер да му кажеш да се клади онлајн. Кај младите би требало доста да се смени тоа, реално онлајн кладење е топ работа, да не одиш по кладилници, да не губиш време и да можеш да играш во секој момент било каде и да се наоѓаш.

Не ме заебавајте 2020 година сме, сегде во светот има онлајн кладење само кај нас нема, оваа 2вин не ја рачунам за онлајн кладилница пошо се мизерии. Имам другарчиња од Босна, и тоа од поодамна, ми се смеат и ден денес кога одам да уплатам во кладилница.

Муабетот ми е дека нема причина да прекинуваат со лиценците за онлајн кладење, секако они си имаат ќар од тоа и ги заболе стап за останатото.
2win е идентично со Спортлајф, иста понуда, исти квоти. Не знам зошто мизерии освен за дизајнот тоа што се чека авторизација на тикет во живо 20тина секунди и ти менуваат коефициенти за тоа време особено на тенис.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
2win е идентично со Спортлајф, иста понуда, исти квоти. Не знам зошто мизерии освен за дизајнот тоа што се чека авторизација на тикет во живо 20тина секунди и ти менуваат коефициенти за тоа време особено на тенис.
Епа сам си одговори на прашањето зошто мизерии. :)
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Не рекоја од утре(понеделник) ???
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Не рекоја од утре(понеделник) ???
Требаше, арно ама продужија уште ден два да важат предходните мерки, утре ќе имале состанок и зависно од денешните и утрешни резултати на новозаболени ќе одлучат ...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.478
Поени од реакции
16.092
Нели ке се разгледува ситацијата по вторник, па тогаш ке се донесе одлука? Инаку што сте запанале со отварање, кога само на апарати може да се штрака и она лото да се игра. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom