gorantuborg
Последна активност:
18 ноември 2017 во 04:02
Член од:
5 октомври 2012
Мислења:
1.517
Допаѓања:
849
Поени од трофеи:
175
Showcase Items:
1
Пол:
Машко
Професија:
/

Сподели преку:

gorantuborg

Машко

Трпана му вели на Трпе: – Бирај или јас или ракометот? Трпе: – Ќе размислам 60 минути. 28 септември 2015

Последна активност:
18 ноември 2017 во 04:02