Boce1234
Последна активност:
26 мај 2017 во 18:33
Член од:
4 ноември 2016
Мислења:
228
Допаѓања:
71
Поени од трофеи:
35
Пол:
Машко
Роденден:
12 јули 1990 (Возраст: 26)

Сподели преку:

Boce1234

Машко, 26

Последна активност:
Прегледува тема Фудбалски трансфери [ генерална дискусија ], 26 мај 2017 во 18:33