Кладилница (Генерална дискусија)

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Мене ми има повеќе логика на 16ти да ги пуштат дека има Бундес Лига, а и секако незаборавната Белоруска :P
Пред понеделник нема шанси. Освен ако не му истекни нешто на комисијата за заразни болести.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
1.010
Поени од реакции
1.129

Кога можеше регуларно да се спроведе натпреварувањето за највисока квота и да се додели главна награда иако не траеше временски ниту 51% од предвидениот период ова натпреварување ( и немаа шанса останатите да ја бркаат квотатаЛиверпул треба да ја добие титулата ( во случај да не продолжи Премиер лига), во Премиер лигата се одиграни 80% од првенствените кола.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ај едно прашање, ја отворив прееска годишната даночна пријава од е-ујп и гледам има неплатен данок од неколку тикети од Евротип, од 11ти месец сите, 2019. Има кај некој нешто слично?
 
Член од
23 август 2015
Мислења
240
Поени од реакции
434
Изгледа катастрофа ќе биде онлајн обложувањето..не може да се уплати депозит дирекно со картичка, туку само преку е-банкинг или на шалтер во банка..Изгледа ногу неписмени пишуват законите кај нас. ептен треба да е некој будала да чека ред во банка во овие гужви. На 2win за 30 секунди се префрлаат пари. Не знам како обложувалниците не реагирале за ова
Автоматски споено мислење:

Ај едно прашање, ја отворив прееска годишната даночна пријава од е-ујп и гледам има неплатен данок од неколку тикети од Евротип, од 11ти месец сите, 2019. Има кај некој нешто слично?
Кај мене има исто..баш пред некој ден приметив. ама мислам дека се е во ред
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
mozzart kao jaka kladilnica i napravile opcija samo so bank transfer :tapp:
 
Член од
23 август 2015
Мислења
240
Поени од реакции
434
Само 2win.mk можеш со картичка, а и билтенот и коефициентите им се исти како Sport Life.
нема никаква логика кај едни да може да се уплаќа со картичка, а кај други не. За кратко време ќе си ја увидат грешката. Не знам во што е проблемот да не може да се уплаќа со картичка кога сите онлајн трговци, авиокомпании и сл. го подржуваат ваквото плаќање. Им пишав на Моцарт и ми вратија дека работат да овозможат и други канали за уплата
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Никад не сум играл томбола или такозвани топчиња.Али чим нема утакмици утре се монтирам во Спорт Лајф и цепам топчиња бајо мој

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom