Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 април 2009
Мислења
509
Поени од реакции
375
Гледам има новитети на Спорт Лајф на страната за онлине обложување. И преку нив ќе може да се обложува, но исто како Моцарт преку банка може да се внесат пари...
Автоматски споено мислење:

Наскоро ќе имало и за со картичка..
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.733
Поени од реакции
73.520
Гледам има новитети на Спорт Лајф на страната за онлине обложување. И преку нив ќе може да се обложува, но исто како Моцарт преку банка може да се внесат пари...
Автоматски споено мислење:

Наскоро ќе имало и за со картичка..
Тркнав да видам ова и..
1589531421731.png

Супер е све ова...ама јас не планирам да се кладам онлајн не знам зошто морам да внесам ЕМБГ за да го видам сајтот....ваљда ќе средат ова..
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Гледам има новитети на Спорт Лајф на страната за онлине обложување. И преку нив ќе може да се обложува, но исто како Моцарт преку банка може да се внесат пари...
Автоматски споено мислење:

Наскоро ќе имало и за со картичка..
Во сите ќе биди само преку сметка депозит дури не се средат некои работи со тутунска (не знам точно што).
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.131
Поени од реакции
2.736
Луда работа е што требаше да се деси коронава за да им текне на нашиве страни и на владава да одобри онлајн.Гледам више дека сите ќе воведуваат онлајн,и Евротип и Максбет,а какошто глеам на страницава на Златна Копачка и они.
 
Член од
2 март 2016
Мислења
18
Поени од реакции
46
Има и во максбет онлајн обложување, во самите кладилници можиш да внесиш депозит
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.248
Поени од реакции
838
Сега Моцартбет .мк треба нов акаунт или како пошто веќе имам на моцарт.ком.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.248
Поени од реакции
838
Мислам дека законот не им дозволува депозит преку скрил и нетелер.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.131
Поени од реакции
2.736
Чим почнале онлајн,ќе се воведе и со картици тогаш ќе биде побрзо и поедноставно.И сега можеш да платиш преку мКлик или друга е-банкинг апликација пп30 уплатница.
 
Член од
23 август 2015
Мислења
30
Поени од реакции
66
за уплата со картичка најпрво се поднесува барање до виза и мастеркард и се чека одобрување од нив па потоа некои формалности со банките. како што сум запознаен за околу еден месец сите ќе имаат опција за уплата со картичка
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
6.027
Поени од реакции
4.217
Betcity има уште лиценца за работа и уплатни места во МКД ?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Мислам дека законот не им дозволува депозит преку скрил и нетелер.
Мислам дека нема да можи преку скрил. Преку картица за 10тина дена би требало да е средено и да можи. Инаку кој е на тутунска, преку апликацијата можи да се уплати преку пп30 уплатница ама парите дури утре на акаунт. Ако напрајш утре после 12:00 мислам, тогаш парите понеделник на акаунт.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.370
Поени од реакции
9.561
Последно фатив на последното коло што се изигра од ЛЕ па фати короната. Денес пак да фатам за да се врати се во нормала :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
На врв Bottom