Sledge Hammer
Поени од реакции
1.137

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • The_Red1
  The_Red1
  Nisto :)
  Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  Ништо изгледа колега со прашањава за Граѓанско, јас не најдов од никого, а дали има некој навистина прашања не знам, можеби е тоа само шпекулација.
  А за застапништво , застареност и преклузивност имаше ли во Мај доста многу прашања на испитот колега ?
  The_Red1
  The_Red1
  Tesko se naogjaat prasanja po gragjansko....i jas prasuvav. Inace za zastarenost i prekluzivnost imase po nekoe prasanje...za dvete mozebi 3-4 mi se padnaa.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom