Gogi-ManUtd
Поени од реакции
2.985

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • хахаха сине ве фатиле камериве за мајов :) http://www.motika.com.mk/index.php?option=com_content&id=24129
  Не не $1000 spring freeroll. Почнува од 11.00, 14.00, 18.00 и 22.00. Регистрацијата започнува час и половина пред турнирот. Точно час и половина пред турнирот се појавува на листата на турнири. за 20минути ке почне регистрацијата за оној од 18.00 часот. Среќно :)
  Не не бара ништо. Јас пола година сум регистриран и играм на фрирол на Бвин. Само обична регистрација. Плус парите од покер на спортска :)
  Еден мој другар ја купи, 150 евриќи ..,сеа незнам би требало да испадне

  сегде е блокирана у скопје,едвај ја фатив јас
  Ја видов од блогериве, пратив SMS онака, пошо имаше и добри посети па си велам ај да видам која ке биде и овде ја пишав..
  а дали ке излезе незнам :(
  abe znaes so pomalku me tera da mislam deka ke ispadne poso site gi ima samo taa ne istoto mi se desi so izrael-crna gora koa mi ja kaza toj tipot deka e mestena site utakmici gi dade samo taa ja nemase i 10-20 min od koa zavrsi go ade reuzltato i ispadna da se nadevame deka ke se povotri istoto :D
  или или... :) ако е вистина то што го кажаја за 2 сезони во финале се гледаме хахахахха
  слабо сезонава брат...росела не запусти ги докраде парите. сега со американциве се надеваме на подобра иднина :)
  Брат другар ја купил од некој тип за 100 евра и ми ја кажа.. ако имаш вишок пари пушти ја за 100-200ден..
  Абе кажано ми е дека е наместена ...не се знае што и како,јас така ќе ја пробам...не ми е сигурно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom