Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.502
Поени од реакции
11.266
Крофне ????
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc::cuc:

--- надополнето ---

Читајќи ја темава ми се пријадоа крофни :toe:
:pos2::pos2::pos2::pos2:

--- надополнето ---

Прегледај го приврзокот 37141

Еве го Крофнето,во соблекувалната после дуелот Интер - Лече,кој заврши 0-6.
:pos2::pos2::pos::pos: Ме пресмеавте упм да фатите :smir: А на кој му текна Крофне да го викате ??? :pos2::pos2: уште не можам да се донасмеам :pos2:

--- надополнето ---

Ја сум против доаѓање на Касано.. ако дојде,може да ни го силува Крофнево..
Дали можете да го замислите Крофнево како се љути,како се дере по играчиве?
Ја неможам,пробувам ама гледам само една беспомошна крофна..
:pos2::pos2::pos2:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Крофнето ке игра против Млекарите во Недела,, кој ке стануе во 12 саат у пизде лисец.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.837
Поени од реакции
111.503
Хаха, Интер над се, а? :)
:zver:
pa moze da ti kazam deka sekoj den dodeka ideme nakaj fax, do kladilnica ili bilo kade se raspravame za juve i inter pa sea ti vidi hahaha :) u posledno vreme( 6 godini) ne smee zbor da kaze ali on sve se vadi na tie 29 tituli (27 se ali on si gi broi kako 29 ) ama pak dzabe mu e :)

--- надополнето ---

stefan-kobe напиша:
pa moze da ti kazam deka sekoj den dodeka ideme nakaj fax, do kladilnica ili bilo kade se raspravame za juve i inter pa sea ti vidi hahaha :) u posledno vreme( 6 godini) ne smee zbor da kaze ali on sve se vadi na tie 29 tituli (27 se ali on si gi broi kako 29 ) ama pak dzabe mu e :)
p.s. SE POSRA SO TOJ KRASIC!! CITRONI MI GI NAPRAI
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Утре играме против Млекарите.Крофни со млеко,одлично звучи.Шала на страна,останавме без Ето а Милито мислам не е фит за овој натпревар.Читам и Цезар нема да биде во составот до Јануари!Туку ме интересира што бидна со Маикон?До кога ќе ни биде на располагање?
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Само нека победува Рафа Сасуке,ама тешко со овој!Само знам дека оваа година ќе биде интересно во Серија А.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
На Пацини му е судбина да игра во интер....само чекам кога Морати и Бранка ќе ги орворат очите и ќе увидат дека Милито не е повеќе за прва постава....!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Многу ми се допадна како Милан бркаше победа. Посебно кога Алегри направи двојна измена во 90-та минута, да имаше уште некоја секунда Роналдињо и Фламини ќе ја решеа :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Треба ние фановите на Интер почесто да се собираме кога игра Милан, изгледа среќа им носиме на противничките екипи :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom