|И.И|
Поени од реакции
6.673

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво , дали работиш уште во ОАЕ ? Студент сум и сакам да пробам да работам таму. Дали може да ми помогниш?
  |И.И|
  |И.И|
  Да да , кажи како можам да ти помогнам.
  Си ми го џопнал постот у дк за у потпис а!!!
  |И.И|
  |И.И|
  JESUS! Потписот ми е од век и векова. Питање е дали ти си ми го џопнал *pravidramaticnafaca
  GoD.HateUSaLL
  GoD.HateUSaLL
  Еиии јако!
  Познат феномен е ова, на двајца иста идеја да им текне од нигде! Жими се никад не сум го видел, и шо е најсмешно исти спојлер иаме стаено :D :D :D
  Inception!
  |И.И|
  |И.И|
  То се зове , добра смисла за хумор :D ,
  znaes kolku vreme cekav moment da ja upotrebam segava/slikava, za na kraj mene da mi ja upotrebat.
  not cool dude, not cool.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: |И.И|
  |И.И|
  |И.И|
  Да знаев немаше да ја убацам, :/ појако од мене беше дека ЈОЛО ми е прехипстерски :)
  wot
  wot
  добро де, и јас не го мислев озбилно, сарказам. Дека е испопулализирано беспредметно. :)
  дај бе реагирај на темава ка јфудбалов
  |И.И|
  |И.И|
  Ооо, здраво буци. Се губиш ко невинност кај малолетничка. Абе гледам се собираат нешо играат ама играм по 3 термина неделно :( ,, ај нареден пут ке дојдам (ако можам)
  KIFFLA
  KIFFLA
  абе невиност еднаш се губи а ја стално што заебаваш,
  епа ако немоеш на фудбал,кафана :D
  Што имаш да ми кажеш за Сончев брег? :)
  Планираме да идеме во Несебар, а тоа е блиску до Сончев брег ако не се лажам, па имаш нешто да ми кажеш повише, зашо еден другар замара за друго место во бугарија, а од форумов што читам сите го фалат Сончев брег..:
  (За журки ми е повеќе :) )
  beneamata
  beneamata
  Во Ајсберг ни се погоди да не отидеме, само за тоа место ми е жал што не отидов...
  |И.И|
  |И.И|
  А Оранж бевгте?
  beneamata
  beneamata
  Бевме еден ден, али многу машки бе... А и не беше преполно како другите места...
  Еднаш ни нудеа за Оранж али беше 20 лева влез, не ни се даваа толку пари...
  па од утре почнуам ја шемава Сустанон,Дека,Проприонат и бтњ докупив вчера уше 100апои Дианабол. Ќе ги лупам 5 недели дека минативе 5 лупав само Суст. 173/80 сум сеа па ќе те известам за резултатите
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom