Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.909
Поени од реакции
34.606
Деко,Деко ни го нема со некој негов бисер да не откости од смеење,или учи или се отвара од пиење во локалната меана уз Прљаво Казалиште и Штета што је курва :pos:
Или и се пушта на некоја од фејсбук ...
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
27.909
Поени од реакции
34.606
WOOOHOOOO, IOSONO, GO FOR IT !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom