vaskopandev
Поени од реакции
377

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Немаше потреба да стои постот де, не дека беше лош. :) Го средив иначе дечкото што го цитираше, затоа и го избришав твојот пост.
    реално гледано интер оди понатаму само клучот на барса е меси, ако тој е запрен нема потреба да се доигрува мечот :) а за интер... мора да изигра сконцентррано на средина каде што е киксерот камбиасо. 75% оди интер
    те сваќам брат и јас кога бев нов се трудев да му докажам на меаца и другите тогашни навивачи на интер,милан и јуве дека сум во право ама залудно. веќе престанав да се трудам и си пишувам опуштени постови. само има 2-3 од фан клуб интер и јуве кои многу го тупат па на нив се однесува постот. заврти 8-9 страни уназад (дербито со интер ќе сватиш за кого мислам) поздрав и добредојде на кајгана
    Другар неби требало да одиме во сериа Б освен ако италјаните се дотолку глупи да си го допропаднат фудбалот кои ионака не личи на ништо..во превод во најлош можен случај за нас би било да ни го одземат скудетото од 2006 година..но ни тоа нема да се случи..не обврнувај внимание на коментарите кои ги оставаат јувенташите..тие само си даваат надеж дека нивниот јувентус ќе биди како порано кога беше доминатен во ИТалија...позз до тебе и Forza Inter
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom