vaskopandev
Последна активност:
13 мај 2019
Член од:
28 март 2010
Мислења:
1.305
Допаѓања:
356
Поени од трофеи:
130

Ги следи 2

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Дебар,отсечен од светот зимно време!
Професија:
Професор

Сподели преку:

vaskopandev

Машко, од Дебар,отсечен од светот зимно време!

Кошмари,бре бре до кога!!!!!!!!! 17 февруари 2012

Последна активност:
13 мај 2019
  1. vaskopandev
   vaskopandev
   Кошмари,бре бре до кога!!!!!!!!!
  2. G@rfielD
   G@rfielD
   Немаше потреба да стои постот де, не дека беше лош. :) Го средив иначе дечкото што го цитираше, затоа и го избришав твојот пост.
  3. naumdb
   naumdb
   Само Интер... и Кораб ;) :)
  4. jovanovski
   jovanovski
   реално гледано интер оди понатаму само клучот на барса е меси, ако тој е запрен нема потреба да се доигрува мечот :) а за интер... мора да изигра сконцентррано на средина каде што е киксерот камбиасо. 75% оди интер
  5. jovanovski
   jovanovski
   те сваќам брат и јас кога бев нов се трудев да му докажам на меаца и другите тогашни навивачи на интер,милан и јуве дека сум во право ама залудно. веќе престанав да се трудам и си пишувам опуштени постови. само има 2-3 од фан клуб интер и јуве кои многу го тупат па на нив се однесува постот. заврти 8-9 страни уназад (дербито со интер ќе сватиш за кого мислам) поздрав и добредојде на кајгана
  6. Џони Вајсмилер
   Џони Вајсмилер
   Другар неби требало да одиме во сериа Б освен ако италјаните се дотолку глупи да си го допропаднат фудбалот кои ионака не личи на ништо..во превод во најлош можен случај за нас би било да ни го одземат скудетото од 2006 година..но ни тоа нема да се случи..не обврнувај внимание на коментарите кои ги оставаат јувенташите..тие само си даваат надеж дека нивниот јувентус ќе биди како порано кога беше доминатен во ИТалија...позз до тебе и Forza Inter
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Дебар,отсечен од светот зимно време!
  Професија:
  Професор
  33 godisen,od DEBAR.GOLEM FAN NA INTER.

  SAMO INTER I NIKOJ DRUG!