Massimo Moratti
Поени од реакции
156

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Може да ми ја пратиш сликата шо ти е на аватар? За на мсн сакам да ја стам. :)
  Распоред правиме за да се организираме добро, ма да може и вон тоа. Средата е слободна ама ако навистина имаш време секоја среда. Ако не може и екстра само најави во групава за да не почне и некој друг да го преведува истото. И во алатки за дискусија (горе десно), додади се во претплата за да следиш кога има ново известување. Пиши на МСН за било што...
  Да, требало јас да ги активирам. Сега треба да е во ред. Пробај да се логираш со податоците со кои се регистрираше.
  Уште немам проверено дали и како функционира логирањето. Можно е јас да треба да го потврдам, или провери е-маил дали ти е стигнат некој линк на кој ќе треба да кликнеш. Ќе се среди, нормално е тоа. Ќе проверам и ќе ти пишам попосле.
  А
  да не одиме офтопик :)
  тоа не се вика ракопис тоа се вика ногопис :D
  А
  баш тоа сеа со чичко масимо праевме муабет вика оставал меси да порасне уште 20-30 сантима па ке сме го земеле :)
  a drugovo mu go vide? hahahaha
  "e gjoreto se javi.abe gjorence kuti oti jajckata ke ti gi secam ako doznaam koj si.arno sum nervozen saa ke odam od berluskoni ke si teram parite ke go ebam i siptaro. "
  :D:D:D:D
  Kрени го малце потписот, да биде веднаш под цртата, вака повеќе место зафаќа можно е да ти го тргнат .
  A
  хех ок дека чудно ми дојде тоа икончето нема врска поздрав from mighty blues :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom