Johnny B
Поени од реакции
10.634

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Квантна физика е позаебана.
  Мноо повише знаемо за универзум,него за закони на физику на квантно поле.Неутрини,кфаркови,хигс-бозони су доста чудни и мали.Пример имаш спуки реакцију на дистанцу, што ни Макс Планк ни Анштајн не су гу објасниле.
  • Хаха
  Reactions: Rosemberg
  Johnny B
  Johnny B
  Точно, јас не те сакам :)
  Таман е битолски хумор. Од друга страна кумановскиот........
  :P
  парва
  парва
  хаххахахаххахах
  Еве тој е тој.
  Ја тк пиша за битолски хумор,ти одма да споредиш сс куманофски. Некул и тапа.

  Шала на страну, стфарно познаам неколко битолчани.Очај од смешке, нула.
  А и солзи и смеа хаха а и Маријан стендап а и Лет три...
  Johnny B
  Johnny B
  Епа одма да вратам :D
  Освен тоа џабе збориш кога кај вас е полош :D
  Добро тие што ги наброја ич не се смешни. Тие ни се онака најслабите. И пак држат некаква кариера хахаахха
  Ќе му пратам нјудс по пп, ќе ти го регрутирам побратимот за две секунди. :D
  Нема да бидат мои, да не го исплашам човекот.
  • Хаха
  Reactions: Rosemberg
  Johnny B
  Johnny B
  Готово,не кажувам. А мене како ќе ме регрутираш? :D

  Бтв оној твојон со брада многу личи на еден другар. Ако ме изнервираш ќе ти ги сменам некој денден :P
  Artemisia Vulgaris
  Artemisia Vulgaris
  Тебе... Со Швеџанка. :D

  Де слика од другар ти по пп, гарант не личат воопшто. XD
  Johnny B
  Johnny B
  Ни швеџанке, ни немице, ти нису ни до кољена, да с њима преџем границе, ма нема шансе вољена :D

  Ќе најдам сега и ќе ти пратам ;)
  Хмм за човек на кој тазе му е починат таткото, брзо се смееш на работи кои не се за смеење.
  После јас сум бил ваков и таков...
  Kanter 1.6 e TEMEL na niskite standardi :P
  Масон,бот
  Стаи на НетЏио,има гу реприза Космос.
  Johnny B
  Johnny B
  Сега во 22:00 стави го Космос да се снима
  И ела на сервер, лгбт заедницата ќе го прима
  Вечерва велигденски ќе се пука,
  дали знаеш како умрел капетан Кука?
  парва
  парва
  Да
  Мија зуби сс туј руку.
  : D
  Johnny B
  Johnny B
  Бришаја гз сс туј руку :/
  Како и да е правилно
  Не те сватив, како да наместам ? :D
  Johnny B
  Johnny B
  Кај тебе не може пп да се прати :D Не знам како се мести ама пробај чепни
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Scirea
  А кога ќе се запознаеме ако си идеш и од форумов ?!
  Кого ќе го лајкам у темата за мигранти ?!
  Не бе, досадна сум, се повлекувам, се што имав да кажам, си кажав. :)
  Johnny B
  Johnny B
  Нова тема ќе почниме што се секираш :)
  Crazy in Love
  Crazy in Love
  Не, не, си се повлекувам од дискутирање, од сега само една, две реченици и толку. Едноставно навистина немам намера да ги слушам “хуху жена“ муабетите.
  Johnny B
  Johnny B
  Нема да има такви коментари :)
  Утре ќе ти стигни пп. Ќе ти кажам што и како немам сега време. Женава ако не ти помогни никој нема :coffee: И ако не си верувал во Господ ќе почниш, кога ќе си одиш од кај женава :)
  --- надополнето: 23 март 2013 во 02:37 ---
  Мислам ако ти треба. Ако не ..... KE MOZE LI I MENE DA MI KAZIS KOJA E TAA ZENA TE MOLAM ... POZDRAV
  Врати се, еве кај и да е ќе почнете да губите не можам да го замислам Фан клуб Ливерпул без 10 пцовки на утакмица :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Rosemberg
  Johnny B
  Johnny B
  Нареднава сезона сакам пак да го пишиш ова. Само сега со малку повеќе чувство за да не ни се лизни пак титулата. :)
  Смени аватар бе, зељо! :mad:
  Johnny B
  Johnny B
  Уствари заеби. Не би било фер да имаме договор кога веќе размислувам да го избришам профилот. Да не речиш после вака така. Мислам, ако останам (секако не планирам да сум многу активен) ете специјално ќе го ставам аватарот. Ако не......јбг. Одговараат новите услови? :)
  M
  Malcolm van den Сабаховић
  Одговараат. Абе, не го бриши. Прај шо било, не го бриши, нека стои, не губи ништо стоењето.
  Johnny B
  Johnny B
  Ај засега така нека е. Мада од оваа ретардираност и недемократија шо владее на форумов просто ми се повраќа на моменти
  Како мислиш да одиме СК :)? Превоз нешто ке организираме ( ако одиме)
  Johnny B
  Johnny B
  Е па не знам тоа треба да се договориме. Дали со воз, дали со автобус (попуст има за студенти мислам цената е иста моментално со возот - 500) а со кола не вервам да одиме. Пошто ќе треба едно 6-7 души да одиме не се исплаќа со кола. Едино ако сме 10 души ама тешко толку :) Чекај да влезиме во форма неколку утакмици па ќе прајме план :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  600 е мислам возот прашвам за да се има некој план во предвид :)) ама како шо рече има време :)
  Johnny B
  Johnny B
  Е па автобусот е 500 шо е уште подобро. Ем поефтино ем ајде ќе речам побрзо ......ама рачунај ако играме ќе играме негде во априлот или средина на мај. После тоа тешко да се собериме. Ќе затвори Павел Шатев без тренинзи ќе сме па кој Америка, кој Австралија кој потака, кој упм и ништо не прајме
  Слушам и дим да ме њама :p хахахаха :D ма слушам јас се, освен метал :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom