Пост на кој сте се изнасмеале

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Песимист, 15 ноември 2009.

 1. Rigil

  Rigil Tu te reconnaîtras

  Член од:
  14 јуни 2015
  Мислења:
  4.834
  Допаѓања:
  4.080
  Касно ја открив темава, ама на овој пост сум се смеел од срце. :ROFLMAO:
   
  На Хоуп, kazioX и krkac им се допаѓа ова.
 2. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.244
  Допаѓања:
  156.948
  :lolzz: :lolzz: :lolzz:
   
  На Sasa Ilic, Ailurophile, dragonsky и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.756
  Допаѓања:
  3.927
  Не сум само јас,дури неколку сајта се залетоа ....Мислевме пупу,ни треба уше еден еден голман,еве го кокиче од нигде испадна .....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Грешка,признаваме ....Може Заев,можеме и ние :LOL:
   
 4. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  76.244
  Допаѓања:
  156.948
  Не ти се смеам тебе, на ситуацијата :)
   
 5. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.756
  Допаѓања:
  3.927
  Знам,знам Фросе .... Интересно ми е шо МаседонианФутбал,му прати ја дојава од исто така сериозен странски спортски сајт ....Како мрежа се на новинари ....Молев и јас Господ да беше Македонец,барем асален голман ќе има за клупа ..
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.056
  Допаѓања:
  29.812
  Serie A Highlights of the Week:


  :pos:


  :aplauz:


  И за крај малку романтика:

   
  На Sasa Ilic, Ailurophile, stratUs и уште 11 други им се допаѓа ова.
 7. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  778
  Допаѓања:
  2.428
  Мене се` ова ми изгледа толку надреално. Односно, ги поместува границите на стварноста и нестварноста. Толку е блиску до нашето секојдневие, нема ниту еден елемент кој што не го среќаваме скоро секојдневно, не? Јувентус, фудбал, роденден, жена, фамилија. Ама, самата ситуација на ничим изазван да сподели вакво нешто е на граница на генијалност. Другите два цитати се тука, само илустративно.
   
  На Ilumious, Sasa Ilic, Peja989 и уште 11 други им се допаѓа ова.
 8. Boom Shaka Lakka

  Boom Shaka Lakka Silence!! .. I kill you!

  Член од:
  29 август 2008
  Мислења:
  9.606
  Допаѓања:
  6.879
  Во врска со инфото кое го обележа денот, фудбалерот на Интер, Антонио Кандрева го платил школскиот оброк на сиромашно девојче.. све е кажано во продолжение :)

   
  Последно уредено: 10 април 2019
  На Nino Manchester, Beric Dondarrion, Ilumious и уште 14 други им се допаѓа ова.
 9. LostParadise

  LostParadise

  Член од:
  17 мај 2016
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  962
  Тема: Затрескувања од детството (Celebrity crush):pos::pos::pos:
   
  Последно уредено: 12 април 2019
  На Beric Dondarrion, DracevoTheCity, Stefan-kobe и уште 7 други им се допаѓа ова.
 10. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  778
  Допаѓања:
  2.428
  Генијална дијагноза.
   
 11. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  778
  Допаѓања:
  2.428
  Без Јунајдед, Меси и Барселона не постоеа. Се натпреваруваа со Реал Овиедо кој да го врати од пензија Шумуликовски.
   
  На Bateman, Sawyer88 и LostParadise им се допаѓа ова.
 12. Teknologix

  Teknologix

  Член од:
  28 јуни 2015
  Мислења:
  678
  Допаѓања:
  255
  1. Читаш површно, мислиш површно.
  2. Не познаваш македонски фолклор.
  3. Сецкаш постови ко МК политичка партија, и го прикажуваш само она кое "ќе те стори јунак" на 3 дена.

  Уживај во моментот!

  Целиот пост се наоѓа во темата:
  - "Фан Клуб - Манчестер Јунајтед" (од 17.4.2019, 00:27 часот).
  Па, ко воли - нек изволи.
   

Сподели преку: