Пост на кој сте се изнасмеале

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Песимист, 15 ноември 2009.

 1. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  28.072
  Допаѓања:
  68.421
  Мој чоек, семе му ебам :D

   
  На Del Boy, stratUs, DracevoTheCity и уште 18 други им се допаѓа ова.
 2. Sky*

  Sky* Не биди коцкест.

  Член од:
  12 август 2011
  Мислења:
  4.043
  Допаѓања:
  4.299
  Болдот, кај ти текна, Прснав од смеа. :pos::pos::pos:
   
  На Sasa Ilic, zee German, Peja989 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Прорус

  Прорус

  Член од:
  9 јули 2018
  Мислења:
  777
  Допаѓања:
  635
  Вака не сум се смеел одамна. Не е за смеење работава, ама постов е:zver:, Северен Прилеп:pos:, животот ветуваше 20%:pos::pos:мајмуни ко мајмуни си наседнаа:pos::pos::pos:...
   
  Sasa Ilic, Darklady, stratUs и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  5.111
  Допаѓања:
  7.597
  Се снима филм за чичко Војо и неговата наводна перпетум мобиле машина и нормално, си доаѓа човекот во тема мкд филмови за да се промовира и го постира трејлерот.

  Ама, филип1975 доаѓа одма после него и постира трејлер за новиот филм на Митевска, „Господ постои, името и е Петрунија“ и свое мислење за него.
  Се убацувам и јас со кратка реплика за Петрунија.
  А, чика Војо мислејќи дека го кудиме неговиот филм, влегува во фул рејџ моуд.

   
  На Петра П., Sasa Ilic, Tonchie и уште 14 други им се допаѓа ова.
 5. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.719
  Допаѓања:
  6.400
  За поразот на Челзи од 6-0.

  :pos::pos:
   
  На stratUs, Nino Manchester, Sasa Ilic и уште 13 други им се допаѓа ова.
 6. Mondonico

  Mondonico ВАР експерт

  Член од:
  15 јануари 2013
  Мислења:
  8.654
  Допаѓања:
  13.137
  Џони проектира евентуални сценарија :pos::pos:
   
  На Del Boy, Stefan-kobe, Sasa Ilic и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. VardarVoSrceto

  VardarVoSrceto

  Член од:
  7 август 2011
  Мислења:
  3.267
  Допаѓања:
  4.469
  есејска расправа за тоа дали икради или клубот се криви и на крај доаѓа оваа констатација. деко ни крив ни дужен со две нозе директ по глуждови го јадеше.
   
  На Del Boy, Stefan-kobe, Mich0MKD и уште 11 други им се допаѓа ова.
 8. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.004
  Допаѓања:
  29.689
  Syn је мало нервозан... :)
   
  На Sasa Ilic, Не-го-знам, Scirea и уште 13 други им се допаѓа ова.
 9. Io Sono Interista

  Io Sono Interista The original, one and only IoSono.

  Член од:
  21 декември 2007
  Мислења:
  23.004
  Допаѓања:
  29.689
  Она кога не разбираш струмички.

  Малеееее... :pos:
   
  На VardarVoSrceto, Клипче, Beric Dondarrion и уште 10 други им се допаѓа ова.
 10. џимеј

  џимеј Модератор

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  9.454
  Допаѓања:
  19.506
  Зошо бе вака :D зајдев
   
  На Splendora, Scirea, DracevoTheCity и уште 20 други им се допаѓа ова.
 11. Krk1

  Krk1

  Член од:
  22 јуни 2010
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.778
  Чекам некој да цитира некој од интерашите. :noze:
   
 12. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  20.922
  Допаѓања:
  31.133
 13. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  16.784
  Допаѓања:
  15.239
  :icon_lol::icon_lol::icon_lol::lolzz::lolzz::lolzz:
   
  На whatto, Stefan-kobe, Beginner и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: