Пост на кој сте се изнасмеале

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Арно ама Македонци ја начекале промоцијата и добиле вкупно 47 пораки во инбокс со содржина налик оваа:

- CENA
- CENA???????
- CENA KAZETE VE MOLAM
- Stvarnoli ovae 2700den pisi pozz
- Kajsi cena pozz
- Neliste vie Vizbegovo sto barate Zagreb sega????????

Се молам Лидл да не отворат кај нас, ќе погледне клип некој што не треба, ќе земе нуклеарка ќе ни фрли.:semolam:
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::lolzz::lolzz::lolzz:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Нема подобро од ова,никој подобро не објаснил ѓубраџија како појава на светот.Толкава врева,бес,немарност,гнев.Ако некој ѓубраџија во моментов го чита ова го замолувам во иднина да не биде дел од видеово (y) .


2 дена по ред се борам за кислород, Луи е легенда!!! :pos::pos::lolzz:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.383
Поени од реакции
7.305
Ова не беше баш некој состанок, ама беше толку голем блам што и после 6 години не може да се заборави.
И тоа мој.

Бевме некаде 3та година средно за време Бајрам.
Во клас имавме еден албанец и не покани неколку души и класнава да идеме на баклава.
А јас во тоа време бев лудо вљубена во еден соученик. Никогаш не собрав храброст да му кажам, а не се ни дружевме многу, па пошто и тој беше во поканетите, а се договоривме после тоа да идеме на кафе, си видов шанса тогаш нешто да изреагирам, или да пратам некоја другарка да го праша дали сака да се фатиме :D
И се спремаме ние после школо да идеме, па нешто купивме 200 грама кафе и некоја наполитанка не е битно, а јас таа година бев претседател на клас и нели како што е ред треба јас да влезам прва кај гостиве, да им дадам тоа и да им честитам празник.
Идеме со класнава, симпатијава и уште 4-5 души, а јас од толку што бев заљубена и среќна што е овој до мене не размислив ни што како кога ќе влеземе, што да им кажам на луѓево.
И ѕвонам онаква окезена, ми отвара врата еден маж, а во собата уште сигурно 10 души седнати доле на перничиња.
И јас влагам и истресив:

Бајрам воскресна!

И паднав во кома мислам 5 минути.
Класнава пропадна од срам, како што пропадна планот дека некогаш ќе му бидам нешто повеќе од ремет на симпатијава, па луѓево такви збунети, навредени, си рекле оваа или не зеза или ептен е замината...
Јааас, збор не изустив цееел 1 сат додека бевме таму. Може и сум измрмљала нешто кој знае, ама знам дека ни јас ни некој што беше таму ќе го заборави ова воопшто некогаш.
Сега ми е ептен смешно, ама тогаш..
СРАМ!
:D
Касно ја открив темава, ама на овој пост сум се смеел од срце. :ROFLMAO:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ДЕЧКИ НАЈДОВМЕ ГОЛМАН !!! ТИ ЕБАМ МАКЕДОНСКА СЕМКА,ДУРИ У АФРИКА Е ДЕЧКОВО.
ПО МАЈКА,МАКЕДОНЕЦ ....


Прегледај го приврзокот 206566

Испадна немало врска тоа со Алжирецот, нашето знаме го стаил на инста чисто оти ги имало истите бои како неговиот клуб :facepalm:
:lolzz: :lolzz: :lolzz:
 
Ф

Флеш

Гостин
Не сум само јас,дури неколку сајта се залетоа ....Мислевме пупу,ни треба уше еден еден голман,еве го кокиче од нигде испадна .....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Грешка,признаваме ....Може Заев,можеме и ние :LOL:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не сум само јас,дури неколку сајта се залетоа ....Мислевме пупу,ни треба уше еден еден голман,еве го кокиче од нигде испадна .....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Грешка,признаваме ....Може Заев,можеме и ние :LOL:
Не ти се смеам тебе, на ситуацијата :)
 
Ф

Флеш

Гостин
Знам,знам Фросе .... Интересно ми е шо МаседонианФутбал,му прати ја дојава од исто така сериозен странски спортски сајт ....Како мрежа се на новинари ....Молев и јас Господ да беше Македонец,барем асален голман ќе има за клупа ..
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.320
Поени од реакции
57.791
Serie A Highlights of the Week:


И како звучи тоа, како кинезите ги вреѓаат белците?:P
Мрш да ти ебам поларната мечка?
:pos:


Поглупо нешто од коментарот на Бонучи е само неговата екстремно глупава фаца.
:aplauz:


И за крај малку романтика:

Edit: sea go vidov posledniot del od postot, se izvinuvam Pejo moj, znaci ne penis me vregjaj da ne vodam ljubov so majka ti.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.789
Поени од реакции
6.992
нема да ги гледам у среда.. на жената роденден ѝ е... family > juve
Брат чисто информативно дали со постовите си сериозен?
Мене се` ова ми изгледа толку надреално. Односно, ги поместува границите на стварноста и нестварноста. Толку е блиску до нашето секојдневие, нема ниту еден елемент кој што не го среќаваме скоро секојдневно, не? Јувентус, фудбал, роденден, жена, фамилија. Ама, самата ситуација на ничим изазван да сподели вакво нешто е на граница на генијалност. Другите два цитати се тука, само илустративно.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.841
Поени од реакции
8.687
Во врска со инфото кое го обележа денот, фудбалерот на Интер, Антонио Кандрева го платил школскиот оброк на сиромашно девојче.. све е кажано во продолжение :)

Кандрева, за ова денес кидам капа (y)
Сакав да ви пишам, па ми текна стекот дека ќе ми ебе детство, као у смисла: одма земете си го назад беспари, ако сака нека отвори хуманитарна организација коа не знае фудбал да игра, 300 мајки да му ебам неписмени, ја боље фудбал играм од него и слично, па се откажав :icon_mrgr:
Nikad nemase da ti ebam detstvo, mos ke ti se pustev na nekoj selski nacin, demek neprimetno a site ke primetea, ke dojdese 4eki4 i ke mi ubacese edno nesjebat i toa ke bese toa.
Супер герила обид, но вака ни кафе нема дубодеш. Кога ќе размислам ваков ко што си ни у јавна куќа нешјебат.
 
Последно уредено:
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.654
Поени од реакции
4.142

.
толку се затрескав во човеков во средната лимузина,што не пропуштав кога и да дојде во Скопје да сакам да го видам.
Тешко на комшиите сите цвеќиња им ги берев тогаш-купови.
Почнав да купувам негови книги,кој се уште ги чувам,
штедејќи од скромниот џепарлак,а кој сега не вредат ни пет пари.
Имам и во лична своина и дупло ЛП,додека другите деца беа
затрескани во Елвис Присли и Битлси, јас во Тито говори.
Почнав и да го сликам и тоа не обично со четка,туку во дрво,
не сум спиел со денови,години додека не ги завршив портретите.
Кога требаше да се запишам во средно.не можеа да ме тргнат од
вратите во Коце Металец и така таму завршив за Кв Бравар.
Се надевав и јас ќе станам како него и ќе се возам во такви коли,
но си останав цел живот само бравар, не успевајќи ни по 4о години,
да се качам бар еднаш во Мерџо, макар тоа били и такси возило.
Сликите,книгите,плочите и до сега сум ги објавувал овде во други теми. Сте ги виделе секако,ако не верувате пак да ви ги пуштам.
Одма би ти откорнал модем.
Тема: Затрескувања од детството (Celebrity crush):pos::pos::pos:
 
Последно уредено:

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.789
Поени од реакции
6.992
Македонските портали каснат еден ден со информациите и најчесто не ги пренасаат како што треба и не се точни, затоа читај странски портали, ти знаеш убо англиски:D
мизерии од особи се..
Генијална дијагноза.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.789
Поени од реакции
6.992
Е, Јунајтед, Јунајтед...
Го направивте Меси играч, а Барселона тим.
Без Јунајдед, Меси и Барселона не постоеа. Се натпреваруваа со Реал Овиедо кој да го врати од пензија Шумуликовски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom