Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.608
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ВИДИЧ СО СОЛЗИ ВО ОЧИТЕ И ЗАРИПНАТ ГЛАС !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ГОЛЕМИОТ КОМИТА ЗОРАН СТЕНА ВИДИЌ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вечер со Југо има да завијат црна мајка од алкохол, топли патлиџани од куфер, жута раџа и краставици пропратено со Јонче Христовски и Шемса има божја киша да испијат
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Те прашав едноставно прашање, зашто порано годините ги броеле 354,353,352 а сега одат во плус 2000, 2001,2002, од кога почнале вака да се бројат во плус .???
Не го извртувај муабетот туку пиши го она што го знаеш, бараш одговор на своите прашања а незнаеш да одговориш на поставените.

Да се потсетиме на легендата нескафе што ги броеше годините наназад :( За целиот сеир клик на темата. Какви легенди имаше порано, сега седиме заглавени со каталина, бијонси и конкрит.
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.730
Поени од реакции
11.564
Да се потсетиме на легендата нескафе што ги броеше годините наназад :( За целиот сеир клик на темата. Какви легенди имаше порано, сега седиме заглавени со каталина, бијонси и конкрит.
Овој беше ѕверот со.?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Овој беше ѕверот со.?
Точката ја ставаш за да означиш дека завршувала реченицата, прашалникот/извичникот за да воведеш емоции. Убаво си објасни човекот :pos:
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Да се потсетиме на легендата нескафе што ги броеше годините наназад :( За целиот сеир клик на темата. Какви легенди имаше порано, сега седиме заглавени со каталина, бијонси и конкрит.
Море што сеирџика моме си била(моме или момче, кој те знае со таква слика, ми делуваш на фелер нешто), нема везе.:Кезец:
Што си бе ти заглавена, ај објасни, само не си ја користи твојата функција:confused:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Море што сеирџика моме си била(моме или момче, кој те знае со таква слика, ми делуваш на фелер нешто), нема везе.:Кезец:
Што си бе ти заглавена, ај објасни, само не си ја користи твојата функција:confused:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
br,breeeej,,,spored slikava e sega me zbuni,,, sho si mashko ,,,zhensko ,,,hermafrodit,,,daj veke kazhi sorta ke da.si ili mozhebi sistina zameshala prsti,,,
Едната опседната Ставрогин дали бил убав, овој опседнат Ilumious дали е машко или женско, што сорта ќе бевте :/
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.627
Поени од реакции
14.403
Едната опседната Ставрогин
Веќе кога се оди краен оф-топик тука и кога таа тема беше затворена: нема предупредување/казнени поени/бан од форум определено/неопределено заради посакување смрт на друг член на форумов? Крајно глупо е да се казнува Анчо (оправдано), а во исто време да се прогледува низ прсти за такви работи на ИСТАТА тема. Апла двојни стандарди. Не дека ме чуди, он ви е иронично „милениче“ у администрација. Или остајте да му е*ат мајки - шајки кој стигне на форумов или средете го него.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Веќе кога се оди краен оф-топик тука и кога таа тема беше затворена: нема предупредување/казнени поени/бан од форум определено/неопределено заради посакување смрт на друг член на форумов? Крајно глупо е да се казнува Анчо (оправдано), а во исто време да се прогледува низ прсти за такви работи на ИСТАТА тема. Апла двојни стандарди. Не дека ме чуди, он ви е иронично „милениче“ у администрација. Или остајте да му е*ат мајки - шајки кој стигне на форумов или средете го него.
Tи за волја на вистината проба да ми ебеш мајки шајки ама заврши приказната со fingering, па извесно време исчезна од форумот. Можеш да пробаш пак ако сакаш, само што потоа обично одиш на психијатар.

Мислиш дека ми треба помош од модератор за да се разберам со еден полуписмен копук како тебе?
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Веќе кога се оди краен оф-топик тука и кога таа тема беше затворена: нема предупредување/казнени поени/бан од форум определено/неопределено заради посакување смрт на друг член на форумов? Крајно глупо е да се казнува Анчо (оправдано), а во исто време да се прогледува низ прсти за такви работи на ИСТАТА тема. Апла двојни стандарди. Не дека ме чуди, он ви е иронично „милениче“ у администрација. Или остајте да му е*ат мајки - шајки кој стигне на форумов или средете го него.
Оставени сте бе Стелт ама ако не се лажам последниот пат ти кога се збуца со Ставро прв, па тој ти врати, ти го пријави за навреда :))) се провоцирате со него па пријавувате после, така и јас знам. И стварно, џабе се буните за Анчо, не знам како да нацртам веќе, заврши таа приказна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom