Хефест
Член од:
15 ноември 2008
Мислења:
4.781
Допаѓања:
7.287
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
октомври 11
Локација:
Скопје

Сподели преку:

  1. Corvus
   Corvus
   Weird си ми со новиов аватар бе :(
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    Se zaljubiv vo Aubrey <3
    22 март 2018
    На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Ilumious
   Ilumious
   Ти текнува на тој од фан клуб Милан што прашуваше кој е од Велес и ги вреѓаше по ПП тие што ќе кажеа дека се од таму? Курназ Томче мислам беше :D
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    wow...никад не сум го отворил профилов дури сеа гледам :D

    тој беше да, околу 2010 година, легенда.
    30 август 2017
  3. Хоуп
   Хоуп
   Е кај го гледаше? И јас сакам.
   1. Хефест
    Хефест
    хаха, дури сега го читам ова, што сум гледал? ^^
    15 февруари 2017
   2. Хоуп
    Хоуп
    Појма немам, мислам манчестер беше..
    15 февруари 2017
  4. Corvus
   Corvus
   Хефи јас да те поздравам само :D
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Corvus
    Corvus
    Да, па ја репризирав јас Мајстрот тогаш
    Пред година дена ја глеав прв пат
    1 декември 2016
   4. Corvus
    Corvus
    То бе Хефче, ми ги зема зборовите од тастатура (y)
    24 јануари 2017
   5. Хефест
    Хефест
    побрз лајк никогаш не сум добил :D :D
    24 јануари 2017
  5. Anon
   Anon
   стај аватар бе хефче
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    наскоро! ;D
    1 септември 2016
   3. Anon
    Anon
    АБЕ ВО ИЗРАБОТКА ДА НЕ Е??!?!
    COMING SOON
    UNDER CONSTRUCTION
    1 септември 2016
  6. Anon
   Anon
   шотие со потписот?
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Хефест
    Хефест
    види види

    потпис, аватар... ремонт скроз
    15 март 2016
   4. Anon
    Anon
    OMG IT'S LIKE I DON'T EVEN KNOW YOU ANYMORE
    WHO ARE YOU?
    15 март 2016
   5. Хефест
    Хефест
    i know right???
    15 март 2016
  7. Corvus
   Corvus
   Благодарам што ти се допаѓаат моите нокти.
   Долго време ги острев.
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    црно си е црно :D

    како си помина на роденден?? хаха
    8 февруари 2016
   3. Corvus
    Corvus
    Фино.
    Имаше пар луѓе што ме напиздија, ти ебам Трнодол
    8 февруари 2016
   4. Хефест
    Хефест
    можам да замислам, заебани се тие од горе. :D
    8 февруари 2016
  8. Anon
   Anon
   Треба корисиниците почесто да ти пишуваат на профил, ти си добро момче, заслужуваш повеќе внимание.
   3 години за малку еј, 3 години без ништо на ѕид.
   Те спасив.
   1. На Хефест му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Хефест
    Хефест
    ne si fer
    6 февруари 2016
   4. Хефест
    Хефест
    kako i da e, pochnaa da mi komentiraat C:
    well done Anon
    6 февруари 2016
   5. Anon
    Anon
    pozz kako e
    spijte be alo
    6 февруари 2016
  9. Ilumious
   Ilumious
   Стварно се слуша? :) Пошо стримам од мозок како што се правеше пред 5 години а сеа е сменето :)
   1. Хефест
    Хефест
    Да, да слушам преку VLC.
    Прееска вртеше една песна ама кочеше, сеа иде некој микс океј е не кочи. :)
    21 февруари 2013
   2. Ilumious
    Ilumious
    тоа е дека заебав нешто :D пожали се слободно ако закочи :icon_lol:
    21 февруари 2013
   3. Хефест
    Хефест
    Добра меморија имаш веројатно :D
    Tука сум уште пола саат ќе слушам, покажи ги DJ способностите :D
    21 февруари 2013
  10. Fan.
   Fan.
   Нема везе , на EU Nordic има многу добри играчи шо ти е ..Moscow 5 се руси, башка грци и швегани има мн добри играчи. Кажи ми го акаунтот да те аднам и јас сум на Nordic.
   1. На |S| му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    Abba005 addni me :D
    2 декември 2012
  11. Сутлијаш
   Сутлијаш
   Гледам играш LoL друже, на кој сервер си?
   1. На Abba му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Сутлијаш
    Сутлијаш
    EU West, ништо... Требало да почнеш на EU West бидејќи на EU West има подобри играчи, а не ultra-lame Руси, Грци, Пољаци како на East... :)
    4 декември 2011
   4. Хефест
    Хефест
    Па знам сега жалам и јас, ама еден другар ми ја кажа играва па по него почнав.
    Со Пољациве, Русиве и Грциве посебно Пољаците неможеш да се разбереш ептен неписмени се. Ретко некој Швеѓани асални има.
    Ама тоа е веќе почнав што да правам. ЧД
    4 декември 2011
   5. Сутлијаш
    Сутлијаш
    почни на Вест... 14 левел си, тој левел се фаќа за 3 дена :)
    4 декември 2011
  12. Dino-Juve
   Dino-Juve
   Друже ако сакаш прати ми лин или торрент од кај да ја спуштам пес 2012 позз
   1. На Abba му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Хефест
    Хефест
    Sega :D
    4 октомври 2011
  13. Apokalipto
   Apokalipto
   1. Хефест
    Хефест
    Беше на почетокот.
    Имам друг ама веќе не го играм ни тој.
    4 декември 2011
  14. Николина
   Николина
   Фала на поканата за пријателство:)
  15. la-loca
   la-loca
   Можно е да сме роднини, а можно е и заедно на шипка да сме играле :pos:
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  октомври 11
  Локација:
  Скопје

  Потпис

  [​IMG]