Пост на кој сте се изнасмеале

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
На темата Дали сте биле бељаџија како помали.........
...друго кога излеегоа мобилни за првпат му звонев на дедоми од прозор и таманд а се јави му исклучував човекот пошизуваше бог душа да му прости, друго од прозор му мењав програми со даљинско...
:ROFLMAO:
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.733
Поени од реакции
7.545
Ни најмалку :)
Ја знам која е,кај мене живее во населба ;)
Не лажам,зашто да лажам??[DOUBLEPOST=1487952662][/DOUBLEPOST]
Е која сум, ајде кажи тука пред сите од која населба сум
Во влае живееш,карши порта.Го знам и брат ти Бојко.Прекини да се глупираш по форумов да не се чујам со него деновиве.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Добро, не ме кажувај на брат ми ама нешто е вистина во тоа што кажувам на темите
На времето К-15 правеа вакви скечеви. :D
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.448
Поени од реакции
10.151

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.124
Поени од реакции
18.110
Абе нормално е во пичка, ама јебига можеби партнерот твој си има некои специфични перверзии. Реално не е нормално,ама тоа што ти треба да се запрашаш е оти он претпочита вазна.
Нормално и реално:icon_lol:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
Еден од најдобрите натпревари во историјата на Челзи, еден од поомилените и подобрите мечеви што сум ги гледал во животот

Многу јасно го паметам. Од пуста возбуда не спиев цела ноќ. Одвај чекав да појдам на училиште, после ваква победа, секако дека главен ќе бев тој ден во класот.

* не бев, нормално. Светлата беа вперени кон школското другарче кое се покака во гаќи на трет час, џабе и победа и носење дрес по кратки ракави и све.
:ROFLMAO:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Нема промашај на пеналиве кај Ставро :Д



Три пати ја свртев картичката во ЈСП чудејќи се зошто не ми ја чита....за да сфатам дека сум ја користел Спортлајф картичката....што ретардирано направи ти во твојот живот денеска?
Го прочитав овој пост.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Стварно им зборат на тоа шителот дека немало граѓанско општество во Франција, Германија, Америка...па и комшииве? Не од дома, од пештера личи ко да нема излезено.
Да бе и во грција се зборува на албански
во Америка се зборува на мексикански
Србија на албански...

Су слушнал дека излезени сте и сте виделе многу...
И после кога ќе им пишат дека се со средно вечерно се лутат :icon_lol:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.847
Поени од реакции
10.442
Во темата политички случувања во Мк послем пишан пост на оустралијанецот Кано
Ouuuu Keno pa you are tuka again? Tell me Keno kako si? Pouzdrav do everyone in Oustrelija. Kakou e vo gradot so 400 ziteli? Tell me ima li bread for site? Akou nema kazi mije ke ti prautime. Pozz Keno i koa ke mozes pa namini u Makedounija.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.859
Поени од реакции
34.895
Првото нешто шо ми падна на ум беше сликата подолу. :pos::pos::pos:

Ццц каква срамота од жена е ова кацава Мирка аиииииииииии :tapp::tapp::tapp: Најодвратното нешто на планетата е МИРКА, нема ништо поодвратно и помртво од ова дебело желатин створење. Па уште свири како овчар да е, ВИДИ ЈА БЕ :pos:
mirka.jpg
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.701
Поени од реакции
24.161
L

Löwe

Гостин
Колку го исхејтаа Стивенсон за потегот што дал кош у последната акција место да не тргне во напад, бооо. Глупости. Штокур ако дал кош, има право на тоа, макар и +50 да имаат предност.
Не е правилен потего,мене роуз ме има така паднато минус 16.5 го имав и 16 имаше губеа со 10 на 3 секунди до крајо ојде положи од тогаш не ги оправдувам ваквите потези.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom