Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Сандаче со пораки полно, чиниш лек за рак давам по поволна цена!
Мажи, вие тоа, сериозно?
Не се бара партнер за размножавање тука, на социјални мрежи. Обично с(м)е...тешки, терсен, анонимни или евентуално зафатени. (Божесачувај ама некогаш и грди)
Прошетајте.
Можам да се вљубам во збор. Ама претпочитам да се вљубам во личност. Реална. Да се вљубам во нејзиниот збор, пишан ли е непишан, мисла, дух, ум. А тоа, не се пиксели.
Ноу хард филингс, онака, на тема виртуелно љубење. Како некој што некогаш паднал на збор, пишан, онака фино лепо се излизгал на своето стопено срце од топлите зборови ладно искуцани.

Шубав ден.
:pipi:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ја сеа го прочитав ова за бомбашов, и искрено да кажам ептен го поштувам што си призна дека се фолирал на времето. Можеше да проба да се вади и само повише ремет да попие, али поштено си призна (y)
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ека си пржи со хуморот и се појавува Валандофскиоф да продолжи со пржење :D
ви јебам...
Нaдвoр мирисa нa aлергијa. Реднo беше!
Изoстaвувaњетo нa бoди кaкo дел oд зимскaтa oблекa - check
Не сaмo штo гo врaтив бoдитo,туку и шaл,кaпa,дебелa јaкнa и кaмењa у џебoви.
Све му пoлуделo, дo 15ти aбер зa oпрaвaње ќе немa :вонзем:
Draga...devojka mi ne ni go sobleche bodito... :(
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.085
Поени од реакции
17.868
Сладоледџијава во врска со понудениот одговор на анкетата во темата за Премиер Лигата : Македонец ќе ја освои Џену...

А што е ова со Џену? Демек све странци ја бркале?
:cuc::cuc:
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.928
Поени од реакции
4.402
Жонтра на темата со кој член сакаш да се запознаеш :pos:
Ијас сакам со Агда... да се оженам за да зеам документи за Шфецка, па после нека ме батали ако сака... а нема да сака. хехе :smirce::цицки:
Исто може и со @Antigona у Норвешка да ме земе, па ќе пребегам у Шфецка, јеби га. :D

Т.е не знам зашто не напраиме некоја секта ние од форумов, тие што живеат у странство да почнат да се женат со нас бедниците од фиром, да не земат у странција да извадиме документи па после ние ќе жениме други членови, ќе регрутираме. Кајгана до Токија ќе ја напраиме.



И на крај коа ќе не испофаќаат сите у Гвантанамо да ни паѓа сапунчето. :цицки:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
^мислам дека прилично јасно е... ама ок.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Јас немам Инстаграм од проста причина што ги мразам социјалните мрежи (читај Фејсбук, Твитер и таквите), а и немам некоја јака камера за тоа, а и време за тоа.

Имам видено од кај други што и како функционира Инстаграмот и секоја им чест на оние луѓе кои создаваат прекрасни фотографии, ама ги имам видено и оние кои постојано се сликаат себе си и јадењето кое го јаделе надвор, со цел другите да видат дека биле излезени, и од таквите ми се има згадено.

:)
Па нормално пер кога кајгана е твојот инстаграм.

гурманското катче го уби од фотографи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom