Рудници и
Последна активност:
14 јули 2019 во 14:35
Член од:
9 декември 2009
Мислења:
11.235
Допаѓања:
16.274
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
с. Издеглавје
Професија:
Индиски инвеститор

Сподели преку:

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје, Машко, од с. Издеглавје

https://www.facebook.com/OhridSOS/?fref=ts 7 јануари 2016

Последна активност:
14 јули 2019 во 14:35