Пост на кој сте се изнасмеале

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.673
Поени од реакции
13.263
Барем да ги синхронизираат џамииве во еден тон а не една да лагира по друга како микрофонот на собиранката
Јебеш му, здравјето ми го одзема :pos:
 
H

HoT IcE

Гостин
Објаснио.
Ох вие Брајани и Џоновци со кралска крв, што сте усрамени и потресени поради лошото издание на англиските екипи во Европа.

Кога сакате да дојдете кај мене на чајанка? Само нека биде викендов, таман батлерот ми се враќа од одмор. Беше малку на село, во Јоркшир.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.344
Поени од реакции
108.655
Упс, му влезе со две нозе. :D
Не знам кај ќе се криете вечер коа ќе ве отворат како смоки на екскурзија
Епа ете зошто вака пишувал досега на форумов. Додека другарите негови отворале други работи на екскурзија, тој отворал смоки.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Драга ...

после 6 месеци седење во фотеља, решив денес да одам на Водно со ТОЧАК. Каков глуп потег, ќе умрев по пат
Водав пиев кога го прочитав постот, се засркнав, водата низ нос ми излезе и ќе се угушев за малце. Оддамна немав вака прснато пред монитор .. :pos::pos::pos:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Драга ...

после 6 месеци седење во фотеља, решив денес да одам на Водно со ТОЧАК. Каков глуп потег, ќе умрев по пат
Водав пиев кога го прочитав постот, се засркнав, водата низ нос ми излезе и ќе се угушев за малце. Оддамна немав вака прснато пред монитор .. :pos::pos::pos:
:confused:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
Vo temata.
IZVINETE BRZAM<<<MOZE PRED VAS...
jas napisav
Vo Edrene. 1979 god. vo J.K. se razbira.
Si biram jas edna plavusa,dlga,edinstvena takva,pokraj debelite kaci so spusteni stomni na kolena,ama i eftini,no frliv oko na ovaa,stanuva taa od klupata,otkopcuvam jas farmerkite i trgame nakaj sobite,koge eden smo sto vleguva,slusam; Izvinete,brzam.Moze pred vas.
...se vrtam i go gledam i sto da pravam,domasno vospitanje,postar covek, go pustiv.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Vo temata.
IZVINETE BRZAM<<<MOZE PRED VAS...
jas napisav
Vo Edrene. 1979 god. vo J.K. se razbira.
Si biram jas edna plavusa,dlga,edinstvena takva,pokraj debelite kaci so spusteni stomni na kolena,ama i eftini,no frliv oko na ovaa,stanuva taa od klupata,otkopcuvam jas farmerkite i trgame nakaj sobite,koge eden smo sto vleguva,slusam; Izvinete,brzam.Moze pred vas.
...se vrtam i go gledam i sto da pravam,domasno vospitanje,postar covek, go pustiv.
:facepalm:

Не знам што е поидиотско, хуморот или тоа што сам си ги постираш твоите постови во оваа тема.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
:facepalm:

Не знам што е поидиотско, хуморот или тоа што сам си ги постираш твоите постови во оваа тема.
Ја би рекол тоа што уште нема научено како се цитира....
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.845
Водав пиев кога го прочитав постот, се засркнав, водата низ нос ми излезе и ќе се угушев за малце. Оддамна немав вака прснато пред монитор .. :pos::pos::pos:
Ако ги правиш правите ствари, секој ден ќе прскаш пред монитор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom