Anco
Член од:
1 ноември 2011
Мислења:
7.125
Допаѓања:
12.034
Поени од трофеи:
205
Албуми:
2
Фотографии:
296
Пол:
Машко
Роденден:
16 јануари 1955 (Возраст: 63)
Локација:
Skopje
Професија:
кв Бравар

Сподели преку:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ, Машко, 63, од Skopje

Па може и некоја нова тема за ова, Да се присетиме-имам јас што многу да напишам на неа. 15 март 2014