Пост на кој сте се изнасмеале

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.320
Поени од реакции
57.791
А јас таман мислев го искарав Just a Boy, ја решивме работата... ете го овој другиот со 100 на саат :pos2:
Некогаш ми е мака што немам опција за Бан :pos2:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
А јас таман мислев го искарав Just a Boy, ја решивме работата... ете го овој другиот со 100 на саат :pos2:
Некогаш ми е мака што немам опција за Бан :pos2:
Море за ова опција за Кил треба да се има:):)
 
M

marsovka

Гостин
човече на мирц мацедониа бев каде се чатува со нормални луѓе ама таму имаше и такви кои се закачија и почнаа да досаѓаат. и се гледа и во твоите постови дека зрачиш со некоја зелена демонска енергија која го докажува моето тврдење дека во тебе влегол нечестивиот кој те тера така да правиш.
:треп:
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.046
Поени од реакции
4.700
Let 3 напиша:
Месечината не постои
Неа ја измислиа во 14 век евреите. Денес тие од студијата во холивуд шо се во сопственост на богатите евреи прожектираат со ласери на небото слика од месечина која тие ја измислија. Тоа го прават со цел да завладеат со светот.
:pos2:
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.046
Поени од реакции
4.700
extreme1 напиша:
zavisi od vaginata taa so ja ebes, ako e mala moze da se smali, ako e golema rasne, toa e normalno, se prilagoduva na sredina site se prilagoduvame taka sme stanale i od majmuni luge, moze ne se primeka odma ama po nekolku pati izmeri ce vidis normalno e toa teorija na revolucija vidi procitaj carls darvin malce pa prasuj vakvi prasanja
Начитан чоек.
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
23те најголеми грешки на Ајнштајн...
Ajnstajn ajnstajn ste se naucile ajnstajn a sto kur izmislil toj

tesla strujata ja izmislil eeejjjj struja da izmislis u 18 vek
ajnstajn nisto palamuda trakoteska i nisto

ne 23 greski kojznae kolku imam mozda

nisto nema logika so kazuel sum zborel so eden profesor
samo toa so brzinata i dimenziite koj ides brzo mi ima nekako logika drugoto :nenene:
тотално у право...
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
edna vecer ednas edna neznan dali mi se pustase za ebene ili se zaebavase so mene dur razbrav si zamina doma a drug pat na avtosubka edna me gledase celo vreme duri se resavav so da praam dojde avtobusot i posle mi se smeese drugarot mi vika gledala dali ide avtobus a ne vo mene
I feel his pain.




Една мошне инспиративна дискусија, живот, смрт, секс, карактер, анатомија, Македонија, политика, сè во едно. Тука некаде се наѕираше спасот на Македонија.

Let 3 напиша:
Јас не се сеќавам веќе на првио секс... беше ехааа ... од тоа време спомените ми се црно бели.
Али сеа ко ќе го испулам онака полукрут... делува некако озбилно... достоинствено.... свечено... изгледа со тек на години на сексање на пенисо му се развива и карактерот
The Magus напиша:
Али сеа ко ќе го испулам онака полукрут... делува некако озбилно... достоинствено.... свечено...
Ова како на мртоец ми асоцира...ноу хард филингс...хехеххех

"Let 3 напиша:
Ова како на мртоец ми асоцира...ноу хард филингс...хехеххех
или кандидат од политичка партија

Garfield напиша:
The Magus напиша:
Ова како на мртоец ми асоцира...ноу хард филингс...хехеххех
Јок, само на озбилно супраен.


Let 3 напиша:
или кандидат од политичка партија
Еј, Обединети за Македонија?? Или? Оти чув у ВМРО и СДСМ само имало обезмажкостени стоврења, никако курантари!

The Magus;3336258][QUOTE=Let 3 напиша:
или кандидат од политичка партија
Абе куро е ко мажо, шо постар то поискусен некако, еве и мене почна да ми се заозбилува некако, а за кандидат рано е уште, сега за потпарол можда...:wink:[/QUOTE]
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.289
Поени од реакции
15.490
Gi imame tocnite testovi od tie sto polagaat od 13 casot..ako polagas od 13 ke ti gi pratam:pos2::pos2::pos2:.....
Ajde uci si toa sto si nasla... toa e toa... poveke nema... sedni nauci nemas mnogu vreme....
ве молам моЖете да ми ги каЖете ...?
:vozbud::vozbud::vozbud: купи ми мајко топ! :kesa:
соња, се прашуваш ли зошто ги немаме прашањата за вториот термин на полагање? :vozbud: ваљда зашто ги немаме ни за првиот :) читај малце меѓу редови :)
не бе не ве прашувам за тоа јас сум од 13часот

:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
pomos mi treba vo vrska sme godina dena se skaravme a sakam da si go vratam nazad
Ајде де, не е страшно. Остај недела-дена, ќе ти пише, не се секирај :)


И на крај одговор... за "помошта"

 

Kajgana Shop

На врв Bottom