Пост на кој сте се изнасмеале

The Magus

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.391
Поени од реакции
10.717
Sho znam, sakam da ja gleam kako go ligajt!
A vaginalnio e za obostrano udovolzstvie, a analnio e za da ja potcinis, da ja tegnis za kos. I da i vikas: to kurfooo, too, tibam gzo smrden, tooo!
:pos2::pos2::pos2: Заебан е овај Гаро хахахаххахахах
 

110%ЗеленоБел

Слобода за навивачите!
Член од
26 декември 2009
Мислења
638
Поени од реакции
32
ja ne se sraman od roditelite samo nautro mi e sram koa pijam kafe a uste ne mi se spustil glupo e i sega pijam kafe v soba samo go zeam od kujna cekam da go svarat kafeto
:pos: :pos: :pos:
Вчера кај 1 сато вечерта само шо не заспав на тастатура и оп...се расонав и умрев од смеење. :toe:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.381
Поени од реакции
30.505
Дали Македонија е социјална држава???

nihilista напиша:
I da ti recat idi lechi se
kazi mu i za toa treba pari...
Во контекст на eдна негативна дискусија.
Љубим таков интелигентен црн хумор.

:pipi:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.224
Поени од реакции
2.192
IOsonoINTERISTA напиша:
Тактика:


Neroazuro напиша:
Море сериозно да излезиме со онаква формација нема никаква теорија да примиме гол да бидиме реални иако правилата дозволуваат еден голман:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
И на ова одговара Ди-Џеј:

Dee_Jay напиша:
Другиве двајца че бидат Голман-играч.Ко мали ние така игравме, и голмано ако подизлезеше напред, некој од одбраната на цел глас се дереше ЈАС БРАНАААААМ :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Напишано од leandra


Леле ова прашање го прескокнав да го вметнам,ама затоа имам асистент
Да се замие и колку пати?
Три до четири пати да се плисне оддалеку.По можност растворот да биде во кофа.

А одговор од Лет3:
А и гргара да напраи со жалфија
__________________
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
180

Теорија на револуција...:pos2::pos2::pos2:
а и комплетно целио пост е ....
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
10.678
Поени од реакции
19.832
Si[M]onA;3345344 напиша:
Според мое мислење филмовите Потер..Послем 4ти дел се срање:toe::smir:
Има освоено оскар, точно се сеќавам дека гледафф Коа хари потер доби оскар за нешо, али не ми текнуе за што:):):uvo:
Доби оскар за глупи цвикери.
Се смеам со саати:pos2:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.224
Поени од реакции
2.192
Господ здравје да ви дае, ме изнасмеавте. Што махери сте:

На темата бисери од училишни денови:

П: Ако ви дое девојка 20 пати издупчена шо ќе прајте со неа? (мисли на пирсови и сл.)
У: Уше 20 пати ќе ја издупчам професорке

:pos2::pos2::pos2:

Ова не е некој си бисер,но на натпреварот по математика пред некоја недела(регионален у Велес) на втората задача имаше пишано ДКАЖИ,место ДОКАЖИ и после следуваше таму задачата и јас глеам не знам да ја решам задачата и си пишав : "Не го разбирам зборот дкажи : )" и глеам после ми дали 2 поенчиња :):):)
Проф. ликовно: деца денеска цртајте слободна тема т.е што сакате!!! По некое време му вика на Ѓорѓи, Ѓорѓи црташ??? и овој да,проф.? А што црташ??? Деца како играат фудбал, професорке....... и после 5 мин станува проф. да провери што црта Ѓорѓи и гледа празен лист: Ѓорѓи зашто ти е празен листот, сакашединица да ти ставам??? Професорке не сум јас крив вие што доагате на полувреме :pos2:
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.900
Поени од реакции
14.491
Aurora~Borealis напиша:
Што не ти е потребно?
Физика? За утре сијалица да незнаеш да смениш?
Од кога е потребна физиката за да смениш сијалица:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
http://forum.kajgana.com//showpost.php?p=3320473&postcount=22
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Се потпосрав од смеење:pos2::pos2::pos2:

Што и да правите хуморот никогаш нема да ви биде на ниво на овој човек:toe:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom