Секс за една вечер

Дали сте за секс за една вечер?

  • Да

    Гласови: 439 75,6%
  • Не

    Гласови: 142 24,4%

  • Вкупно гласачи
    581

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Edna, dve, tri veceri, edna, dve, tri zeni, why not! Bring it on!
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Абе да не сум у врска и секоја вечер ми одговара....али овака за 5 мин не фала!
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
121
Поени од реакции
17
Ќе фатиш некоја к*рва за една вечер и ке си се усреќиш !
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
edna vecer ednas edna neznan dali mi se pustase za ebene ili se zaebavase so mene dur razbrav si zamina doma a drug pat na avtosubka edna me gledase celo vreme duri se resavav so da praam dojde avtobusot i posle mi se smeese drugarot mi vika gledala dali ide avtobus a ne vo mene
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
edna vecer ednas edna neznan dali mi se pustase za ebene ili se zaebavase so mene dur razbrav si zamina doma a drug pat na avtosubka edna me gledase celo vreme duri se resavav so da praam dojde avtobusot i posle mi se smeese drugarot mi vika gledala dali ide avtobus a ne vo mene
те лажел другар ти оти ти љубомори. Сите чим те гледат така сакат да се дупат со тебе. ПА ТИ ЧОЕК СИ ИСПУШТИЛ 2 ЗИЦЕРИ !!! :nesvest:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Камо мене така да ме гледаат на автобуска. Друг пат не чекај ами пријди и. Штом те кибицира на автобуска има своја гајба, немаш гајле, кај неа ќе дупиш. Царска работа.
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
248
Поени од реакции
54
so znam mozda ja bev kriv so ispustiv sansata ama idi poznaj gi zenskive koa ti se pusta koa te zaeabava
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Крив си од искуство ти кажвам, не пропушај друг пат цел живот ќе се јадиш :smir:
 
H

^HITMAN^

Гостин
so znam mozda ja bev kriv so ispustiv sansata ama idi poznaj gi zenskive koa ti se pusta koa te zaeabava
Хаха, ме насмеа. Па ако тоа неможеш да го процениш бе брат, ти требаат консултации со експерт... :) И да те заебава, олади и не се плаши.

Како што кажа еднаш мојот почитуван вујко - "Нема коња која нече стати, а ни жена која нече дати" :vozbud:
Не се криви жените, до нас е проблемот. Пријди и без разлика на исходот. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom