Пост на кој сте се изнасмеале

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
денес, 20:16 #285 Garfield
ÜberIsmus



Регистриран: Feb 2005
Возраст: 36
Мислења: 20,883




Цитат:
Напишано од Mistic
кај нас во велес е редици чекаат кај него али растура магија со магија тоа не е ок.божји човек растура магоија и веке таа не постои а додека тој од еден ја одврзуе на нешто ја врзуе пример на катанец или нешто слично и после тој друг ке го најде тоа и се во круг врти како не сваќате неможат да ја растурат него од едно на друго ја префрлаат.

Тебе те замаѓијале да не знаеш интерпункција, море основи на граматика.
Изгледа со крв од црн петел те замачкале кога не си гледал, притоа тивко баеле и кажувале збунки и гатанки за да не знаеш голема буква каде оди, каде точка, каде запирка, дека има одвоено меѓу интерпункциските знаци итн.

Маѓија е страшна работа.
__________________
...не сум веќе оган под ѕвездите, не сум ѕвезда што сјае во ноќите, овој час, чувствувам, еден бел коњ умира, в градите на некоја планина...

Обезмашкостеноста гејгејска не е долично однесување

 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
ејјјјјјјјјјјј хииххииххи ај можи не е место овде да прашам,ама ќе прашам:можи да ме скини преку гаќички ...ај подетално ќе ве замолам ако има некој овде да ми кажи за ова кинењево како можи да се случиии....
тенкјуу однапред!!!:smir:
:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
 

Marshmallow

◦Kajganaholic◦
Член од
28 март 2009
Мислења
450
Поени од реакции
25
Најголем проблем ми е тоа што не сум сериозен НИКОГАШ, а кога правам муабет со женско, терам на дудлање. Нив им е интересно, ама дали сум нормален?
Да погодам и кога си сериозен мислат дека се заебаваш?
Абе сега не мавај сеир. Оваа тема е за помош, нели така?
Е знаев дека нешто вакво ќе се случи. Гледаш јас моментално бев сериозен а ти мислеше дека се зезам. И мене ми се случува ова.
:pos2:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
extreme1, дечково е легенда... :hihi::hihi:




На тема дали постои патување низ времето

Patuvanje niz vremeto postoi nonstop patuvame niz vremeto

ne e potrebna sila za da se patuva niz vremeto

vremeto se dvizi bez nikakva sila, a gravitacijata moze da go iskrivi samo
postoi ama uste ne sme tehnoloski razvieni i uste neame otkrieno takvi elementi
Какви елементи?
u priroden sistem na elementi
И зожто би ни служеле тие елементи?
pa za da navlezeme u nekoi dimenzii koi ovozmuzvaat patuvanje niz vremeto. sekako samo po sebe ne moze toa sigurno treba da se vklopat nekako so formuli
На тема максимална брзина со која сте возеле моторно возило

304 km/h na autoput za Subotica

lanska godina
ne se sekavam dobro neka me popravi. ama mislam deka 340 e maksimalna brzina so moze da se dostigne rekol Ajnstajn. Taka ako postigne nekoj pogolema brzina se gubi vremeto i preoga u 4ta dimenzija!
Da be, avionite odat vo 9 dimenzia eden fati 10ta!:salut:
ama avionite patuvaat u vozduh visoko e ako gledas od visoki ustvari na zemjata se dvizat sporo.
smejte se vie cim ste tolku glupi da ne mozete da sfatite sto vi zboram.

ustvari ne sve krivi tolkava vi e intelegencijata
nema ni za 1000 godini da sfatite so pisuvam

Во тема Фан Клуб: Реал Мадрид

Zdravo,
odamna ne pratam sto se desava u fudbalov i so Real?
So koj sostav igra sega, Zidane, Figo igraat ustee?

Pozdrav
Касиљас, Салгадо, Иеро, Елгера, Карлос, Редондо, Мекманаман, Макелеле, Зидан, Мориентес, Раул. Тоа е составот. :pos:
...

Perez nema da go napusti Real za Spanija!

Perez gi nosi sekogas najdobrite igraci u real. Sto ce prae u spanija? ne moze da kupuva igraci. Ce se dosaduva..

Фан Клуб: Арсенал

Ne bilo do vegner.. toj site zbrki gi prae u arsenal

so nego nikogas nema ni kup da osvoite ne pa liga na sampioni

ako go propadnete fabregas, idete vo vtora liga dogodina!
Не се секирај на местото на фабрегас ќе дојде Зидан од реал така да нема да има проблем
nisto od arsenal sve rusi i afrkanci i klubot epa ne moze treba malce ama nema nieden anglicanec i sakate da osvoite. im e gajle na tie od afrika dosle nemale za jadenje i igraat da zemat plata ce se sekiraat za klubot!
Venger treba da donese pravi igraci a ne mekusi..

Fabregas sto znae ni golovi da dava ni e brz, ni topki odzema.
Ama jak e radi imeto FABREGAS i nisto bil mlad igral vaka-taka ama e mekus.

Ama toj e najstar u timot pa zatoa e najdobar, drugite sve deca 19-20 godini.
Е тек сега покажа колку се разбираш во фудбал.
Ti mislis pojce se razbiras?

6 godini fudbal sum treniral i ti ce mi kazes ja ne sum se razbiral.
ja koa igrav fudbal ti ne si znael sto e toa
ne sum imal uslovi.. ovde na fudbalerite ne im davaat plati.. da sum bil negde u stranstvo sega nemase da dremam po forumov, ce vozev porse i ce ebev picki prva klasa.. ama takva mi bila srecata :wink:

sto ce ti objasnuam tebe sto topka ne si sutnal :tapp:

На тема за 2012 година

2012 kraj na svetot? sve toa se fantazii gluposti. od kaj bas vo 2012?

svetot e 6milioni star i bas sega ce dojde kraj
abe isus bil zabegan.. kaj znaele togas za planeti zatemnuanja vseleni...
LHC судрувач на честички

Nisto naucnicive si igraat igracki ama koj ce napraat crna dupka i koj ce propadneme ce se cesame togas..
ко ќе пропаднеме не ќе можеме да излеземе од внатре:hihi:


Фан Клуб: Барселона

Iskreno mi e gajle dal ce doe fabregas ili ne kaj vas ama sto sve zapnale tolku mekus fabregas. Bas neznam koja utakmica gledav vrska nema deckovo podava topki od ovde do onde i baba mi moze toa, ni gol znae da dade ni sutira silno, ni brz e, ni dribla nisto.. ne znam zosto so sila go praat zvezda. Ne e zvezda i nikogas nema da bide! Igra so deca mali i normalno e najdobar sprema niv ama vrska si nema. Hohstapler prav!

на тема PAK-FA наскоро...

extreme1 напиша:
jako avionce, ama pak mislam deka srbive imaat najaki avioni. cim im go rusija na amerikancite toj nevidiliviot

Бермудски триаголник

spored mene sigurno imaat nekoi prekrsuvanja vo elektromangetnata gravitacija. sum cital deka sve e elektromagnetizam i gravitacija. ima i atomski i nuklearni sili ama tie se mnogu mali no silni i se za atomski bombi i nuklearki. e sega spored mene takvite nekoi prekrsuvanja moze da donese do cudni nastani, posto tuka ne se znae ni prostor ni vreme moze tuka pobrzo tece ili posporo ako se secavate ko na digimon svetot koj bea u digimonite. taka da se e mozno

Прашања за Исламот

Zosto gamiite se gradat vo oblik na raketa?
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Дигимон бееееее браааааат!! :aplauz::aplauz::aplauz: Се сложувам со Мајки :smir:
 
M

marsovka

Гостин

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Вашата интелегенција е многу мала неможете вие extreme1 да го сватите дечкото има прејдено во четврта димензија отишол во иднината и сеа тука не просетлува а вие му се смеете како не ви срам :pos2:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Вашата интелегенција е многу мала неможете вие extreme1 да го сватите дечкото има прејдено во четврта димензија отишол во иднината и сеа тука не просетлува а вие му се смеете како не ви срам :pos2:
или во минатото..во времето на ЗИДАН...и така..
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Не дај боже да почне да зборува за Аргентина слушнав дека Марадона уште играл и знаеш што е ново дал гол со рака :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom