Slash-
Последна активност:
7 јули 2019
Член од:
21 септември 2008
Мислења:
4.018
Допаѓања:
2.511
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Slash-

Последна активност:
7 јули 2019
  1. IVORY24
   IVORY24
   prijatele ke moze li da mi pomognes, imam kako tvoite zvucnici ama basovite se produvani prdat koga ke se pustat pojako.... NEKOJ LEK ???
   1. Slash-
    Slash-
    Однеси ги на мотање, ја мотав еден звучник и сеа е топ како нов, 300 денари ми земаа
    12 јануари 2015
  2. olikomerc
   olikomerc
   Другар за конфигурација до 50.000, ѕирни кај мене на сајт: http://www.olikomerc.mk/?page_id=62, имам една 46.000 + да се стави SSD и таман 50.000 а конфигурацијата е екстра :)
  3. King Kai
   King Kai
   Фрли фб да се договориме за тапанарствувањето. :)
  4. babsyy
   babsyy
   Ако те сфатив добро станува збор за темпоромандибуларна дисфункција. Дали беше на преглед и со помош на загриз и поставување на артикулатор ти дијагностицираа TMD? Ако да, тогаш опции ти се; стоматолошка протетика, ортоскопија за поместување на дискот, хируршка интервенција под локална анестезија кај максило-фацијален хирург.Се' зависи од тоа колку ти е сериозен проблемот,кај секого различно се третира.
   1. Slash-
    Slash-
    e fala ti mnogu inace bev samo na stomatolog i mi go preporaca toa sto go pisav , demek muskulot / ligamentot bil vo prasanje kaj vilicniot zglob , inace otkako pocna da me boli posle 2 dena nemav dobar zagriz mi se izmesti vilicata ama za den dva se vrati vo normala ali bolkata ostana
    26 април 2013
   2. babsyy
    babsyy
    Не знам во која стоматолошка ординација одиш, ама за преглед ќе ти ја препорачам "Круна Мс" во ГТЦ. Претходно постојано ги менував, најважно е да најдеш квалитетен стоматолог, а тука имаат и квалитетна и современа апаратура, што е битно за точно дијагностицирање, а после и соодветно третирање. :)
    26 април 2013
  5. ThundeR.
   ThundeR.
   и здрав :)
   1. Slash-
    Slash-
    javi se da pieme edno kave :D
    6 ноември 2012
   2. ThundeR.
    ThundeR.
    ај у сред колоквиумска сум сеа , следната недела при крај :D
    7 ноември 2012
   3. Slash-
    Slash-
    aj taman i ja zavrsuvam so kolokvium nedelava :D
    7 ноември 2012
  6. dzesika
   dzesika
   Why is my nick on your title? :D
   1. На Slash- му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Slash-
    Slash-
    pa i od tamo mi e inspiracijata :D posto neam takva kola da si ja vikam eleanor si ja krstiv gitarata taka :D
    3 јуни 2012
   4. dzesika
    dzesika
    Too bad, nemas vistinska devojka (kako mene) sto se vika Eleanor ;) xDD
    Hahah, ajde pozdrav :))
    3 јуни 2012
   5. Slash-
    Slash-
    e stvarno steta :)
    3 јуни 2012
  7. PokerFace
   PokerFace
   Извини вака али да не најде од тоа балоните со хелиум ? (и по која цена)
  8. Mimmie.Drummer
   Mimmie.Drummer
   да од ск сум :) и напредНА (женско сум) позз :))
  9. Tonchie
   Tonchie
   Потписот ти е преголем, и во килобајти и во пиксели.
  10. Mimmie.Drummer
  11. Mimmie.Drummer
  12. Tonchie
   Tonchie
   Пааа... добра идеја :wink:
  13. аллександар
   аллександар
   океј онда оправдано ти е шо ми се сипша за темата.. ја сум музичар и од 7 години свирам... среќа што знаеш нешо за музика па имаш право да збориш така да ми речеше дека незнаеше партал ке те направев на темата xD

   како и да е не коментирам повеќе за господин господин џамбазов
  14. аллександар
   аллександар
   ти другар гледам многу навлезен вака во музикава и животот на џамбазов.. како рипна да го браниш да не ти е нешто роднина??

   п.с окга веќе толку многу знаеш да делиш памет.. ти свириш нешто воопшто? имаш барем некое познавање од музика?
  15. stefi
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  [​IMG]