Носталгија за играта...

Xfire

forza juve!
Член од
9 август 2008
Мислења
6.972
Поени од реакции
1.388
Дефинитивно Warcraft:Frozen Throne, оваа градењето што беше, а и понекогаш кога сум слободен уште играм ама многу ретко се дешава.

 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.422
Поени од реакции
2.120
Си ги репризирам деновивеОваа ја испушти :). Доста долга беше...

Од овие сите фаворит 3ката ...секојпат коа ќе се појави "СтааааарссСс" и тие одлуките што треба да ги напраиш у тој момент, која тензија чоече:eek: и негативец (нешто слично како Дахака коа ќе те брка у PoP WW) а и Џил у тоа сукњата:icon_mrgr:...
Да не ја заборавам у овој стил и

(y)

 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.610
Поени од реакции
27.726
Mi se pleska Diablo II. :( Prva zenska ne se sekjavam, ama ovaa prva ljubov... :( Uste go imam cdto, prasajte me dali gi cuvam poklon mecinjata za valentin...

Vakva nekoja nokj ko ovaa, petok vecer kaj 8-9 veke sum bil zakocen pred 15ka crt se dodeka ne sum pocnal da gledam tocki i halucinacii i sum se frlil na spienje ko u koma, ni na drkanje da ti tekne ni na nisto...
 

џимеј

Модератор
Член од
4 март 2007
Мислења
9.627
Поени од реакции
20.971
Деновиве ја играв GTA Vice City.
Како копиљ не ми беа битни ни филмчињата ни приказната туку гледав што поголем хаос да направам во градот. Сега нормално поинаку се доживува играта, толку скриени референци, толку хумор по радио станиците, играва е генијална :D

Ќе го оставам ова тука .
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.364
Поени од реакции
707
Страшна ствар се тоа ГТА игрите посебно со саундракот мене ми испадна на јутуб у препорачани песнава и ме фати носталгија за братот Нико, Владивосток ФМ.
 

brnjomkd

kobra
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
43
се уште ја гејмам сервер treasure land: new world
wat-war-arc 2 reborn 140 full +8 -7 2 socket super 340 bp 1 год од враќање сега а порано играв во почетокот 6 год ама не ми текнува на серверот
 
На врв Bottom