џимеј
Последна активност:
18 јуни 2019 во 18:58
Член од:
4 март 2007
Мислења:
9.529
Допаѓања:
20.106
Поени од трофеи:
205
Роденден:
јануари 15

Сподели преку:

џимеј

Модератор

Последна активност:
18 јуни 2019 во 18:58
  1. Ilumious
   Ilumious
   None taken :D
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. џимеј
    џимеј
    ахаха, ме изнасмеа <3 :)))
    31 јануари 2019
    На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Hurin
   Hurin
   тостер волим, тостер нико не дам !!!
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. џимеј
    џимеј
    тостер е институција :))
    7 јануари 2018
   3. Hurin
    Hurin
    алтернативна дефиниција за quckie in the kitchen
    7 јануари 2018
    На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Corvus
   Corvus
   Adorable!
   1. џимеј
    џимеј
    <333
    2 април 2017
  4. Болиглава
   Болиглава
   Секс, риболов, заебанција.
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. џимеј
    џимеј
    зедов крила и полетав кон небото зедов боја и ги обоив ѕвездите и со виножитот напишав дека ТЕ САКАМ!!!!!
    23 јануари 2017
   4. Болиглава
    Болиглава
    Драган Таневски лајна да јајт.
    23 јануари 2017
   5. џимеј
    џимеј
    тој мислит топла вода измислил, јутел го праеше то 2007ма
    24 јануари 2017
  5. Corvus
   Corvus
   Сакам да те читам
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. џимеј
    џимеј
    <3 да не ти здосадам, густирај ме бавно :)
    22 јануари 2017
   3. Corvus
    Corvus
    Ммммм ^_^
    Killing me softly with his read
    23 јануари 2017
   4. џимеј
    џимеј
    something like that :))
    23 јануари 2017
  6. Хоуп
   Хоуп
   Еј фала за Тенант и оди гледај го "Животот е убав" пошто не сакам после да ми се плеткаш во моите две недели со други филмови :DD
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Хоуп
    Хоуп
    Кој филм? Во мојот филм требаше да не се мешаш со други филмови.... :(
    18 јануари 2017
   4. џимеј
    џимеј
    Никако мешање... Животот е убав ќе го гледам идната недела. <3
    18 јануари 2017
   5. Хоуп
    Хоуп
    :D ❤
    18 јануари 2017
  7. Corvus
   Corvus
   Толку не ти се свиѓаше Predestination? :(
   1. џимеј
    џимеј
    Аии... кај го откопа коментарот, сигурно поминаа 2 години од ко го гледав? :))))
    13 јануари 2017
   2. Corvus
    Corvus
    Dzimki, kako sakash da go obezham utreshniot den?
    Gledash deka zapamtiv ^_^ <3
    14 јануари 2017
  8. Џонтра Волта
   Џонтра Волта
   Джими бајо, помагај.

   За да не отидам млад, пошто ијо-соно-интеризта го нема, се обраќам кај тебе за Cinema Paradiso.
   Глеам на нетов се појавуваат 2 верзии, една од 88ма година и друга 98ма, на замунда има directors cut и трае скоро 3 саати а другата верзија 2 и нешто.

   Која да ја симнам?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. џимеј
    џимеј
    види од торнаторе и другите филмови му се убави (the best offer најновиот, ама мислам го гледаше) исто и малена ако не ти е гледан.
    19 декември 2016
   3. Џонтра Волта
    Џонтра Волта
    одма разгледав вчера, неам ништо гледано од него освен Малена, порано на тв :Д скоро сите му се во соработка со Мориконе, го имам гледано само римејкот на Everybody`s FIne.

    И така неам ништо на тапет периодов, ќе ги гледам неговите :Д
    19 декември 2016
   4. џимеј
    џимеј
    best offer на мтв го даваа секој ден, мене ме изненади колку е добар, мислам дека ќе ти се допадне :)
    19 декември 2016
  9. Corvus
   Corvus
   Кој ти е овој на аватар?
   Зошто не ми правиш муабет на пријави? :(
   Зошто оваа љубов е еднонасочна? :(

   И други мистерии...
   1. џимеј
    џимеј
    Па тогаш кога ги решавав твоите пријави, на вот му ги даваше кредитите :( и си велам не вредит :))

    инаку Миленко Неделковски ми е на аватар. :)
    14 јуни 2016
   2. Corvus
    Corvus
    Не требаше толку долго време во заблуда да ме оставаш :(
    14 јуни 2016
   3. џимеј
    џимеј
    моја грешка... еве пак.
    26 јули 2016
  10. Клипче
   Клипче
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Клипче
    Клипче
    Vcera se zagleav golovi od nego :D Toj protiv Genoa bese profi ali povredite go utepaa, ko back up spic bese mnogu dobar.

    Treba Pazzo smajli da si koristime ja i ti na forumov :D
    18 јануари 2016
   4. џимеј
    џимеј
    истите двајца од погоре шо ти ги спомнав се навивачи исто на милан а не можеа да го поднесат пацини и нонстоп се контравме, јас им велам ова ни е последниот фраер напаѓач :)))
    против џенова ко го даде дур куцаше и чекаше измена?
    многу ми е класа уште ко играше за сампдорија типот :))
    18 јануари 2016
   5. Клипче
    Клипче
    Pazzo e klasa za Matri,Destro,Tores i ostala kompanija so ni pomina na taa pozicija posle Pipo,Sheva i Ibra ali so koj da se raspravas :D

    Da da, bas toj gol i mislam deka tuka se desi taa povreda koja go zaeba gadno a bash bese u shema vlezen.
    15 gola imase taa sezona prosledeni so 2 het trika mislam.
    18 јануари 2016
  11. Hurin
   Hurin
   Те бендиса hurt locker?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. wot
    wot
    avatar sekoja awe inspiring scena znam koja minuta e :D
    11 јануари 2016
   3. џимеј
    џимеј
    сум го слушал тоа чуден :(

    инаку, од 6те оскари на хрт локер, пола мислам дека му беа за звук, а се знае дека воен филм речиси секогаш ги освојува тие...
    11 јануари 2016
   4. Hurin
    Hurin
    Posle avatar si go repriziram pokahontas :)
    11 јануари 2016
  12. Erich Zann
   Erich Zann
   https://www.youtube.com/watch?v=YLy2OOqmlLY
   Не знам дали ти е гледано нештово и дали ти е познат креаторов. Доста интересно ми се виде па реков да споделам.
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. џимеј
    џимеј
    Да бидам искрен не ми е познат и не сум гледал ништо од него па еве прилика, фала ти :)
    7 јануари 2016
  13. Ilumious
   Ilumious
   Во Лондон беше тоа, оној што го судат за убиство што нема две нозе од раѓање имаше боље време од нашиот :D
   1. На џимеј му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Ilumious
    Ilumious
    Језда има маааало подобро забрзување од овие што се со нозе затоа што протезите му се од азбест ама тоа е минимално а не 5 секунди разлика :D ко некој наш пливач да плаче зошто нема LZR Racer Speedo костум за пливање и затоа губел а костумот ти дава само предност од макс 0,5 секунди а не 50 :icon_lol:
    18 ноември 2015
   4. џимеј
    џимеј
    hahaha :D премногу е смешно шо со вештачки нозе бе... личи на кромид статија :)))

    ентони џеселник имаше шега за Писториус - ја отепа жена му за да докаже дека може да отепа човек како секој нормален нехендикепиран. :D
    19 ноември 2015
   5. Ilumious
    Ilumious
    haha so cruel :D
    19 ноември 2015
  14. wot
   wot
   preporacaj im gi myloxyloto ili tegla barem, nema seriozno da me sfatat mene vise. xD
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. wot
    wot
    7 септември 2015
   3. џимеј
    џимеј
    си му ја погодил mr. robot... :)
    10 септември 2015
   4. wot
    wot
    abe?
    mene mi se zalese na lesno probivanje, ali da, uglavnom izgledase zadovolen.

    ti ja batali? ne ti legna?
    10 септември 2015
  15. wot
   wot
   dzimi oti ne gledas mr. robot? :))
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. wot
    wot
    Добра е? Оти јас ја завршувам жицата па неам следно
    инаку рик и морти исто време ја почнавме и цело време мислев да те тагнам, глеам пиша пост.. па да не ми е мака и за роботов.
    9 август 2015
   3. џимеј
    џимеј
    Добра е, брза е и цела е со музика на Ник Кејв. Ми се свиѓа ептен.
    Само таа, Тру Детектив и Рик и Морти гледам.

    Ќе ја почнам Мр. Робот нека заврши прво. Мини серија е така?
    9 август 2015
   4. wot
    wot
    ne, regularno e ko so znam, 10 epizodi, ke ima vtora sezona...
    9 август 2015
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  јануари 15

  Потпис

  It doesn't do any good to say, 'This is what it means.' When you are spoon fed a film, people instantly know what it is. I like films that leave room to dream."
  - David Lynch