fidanmk
Поени од реакции
2.599

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ај мала консултација со тебе...
  сакам за деенс да ги лупам казан и канту да победат. шо мислиш ти?
  fidanmk
  fidanmk
  Можеш да се кладиш на Казан и Канту, имаа еден ден повеќе за одмор и треба да победат, еве можеш хендикеп да ја играш Уникс Казан да победат над 8..
  Друже, те глеам се разбираш у кошаркава, да не знаеш каде може да се гледаат квалификацииве за евролига пример вечер Лукоил со Канту да не знаеш некое чаре за гледање :)
  fidanmk
  fidanmk
  Вака значи, од нашите медиуми, нема најава за некаков пренос од квалификациите, ако имаш кабловска можеш на Sportklub да го проследиш мечот од 20:45. Има опција и да се гледа на интернет, само гледам нешто нема сеуште линкови..може да бараш на сајтовите на livescoreshunter, lemonsport, atdhe.com...проверувај за секој случај...
  Слепо Црево
  Слепо Црево
  Ау чим има на спортклуб одлично, фала многу :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom