wot
Член од:
20 мај 2008
Мислења:
17.327
Допаѓања:
26.855
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Пол:
Женско

Сподели преку:

wot

њ, Женско

dear moon, we blame you for floods. 6 мај 2016

  1. Krigar
   Krigar
   Уште си тука бе њот?
   1. wot
    wot
    Ye
    18 јули 2019 во 21:08
   2. wot
    wot
    S
    18 јули 2019 во 21:08
   3. wot
    wot
    Who this be
    18 јули 2019 во 21:08
  2. Vlatko_Gjorce
   1. wot
    wot
    Hahaha
    Znaev inace deka ne e original samo sto mislev crtan na hartija e, ama me pridobi so YA scifi glupostite, sakam da citnam za lore-ot poise

    A i malce eye candy e
    13 јули 2019
  3. vecnost
   vecnost
   Hi wot moze da se zapozname
   1. На Red John му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Хоуп
   Хоуп
   Ништо од "нашиот" филм јас мислев ко на мене што ми беше ќе им биде.
   Значи, we're the coolest people in Кајгана форум :D
   1. На wot му/ѝ се допаѓа ова.
   2. wot
    wot
    i ja mislev isto. Ostaj gi. <3
    10 јуни 2019
    На Хоуп му/ѝ се допаѓа ова.
   3. Vlatko_Gjorce
    Vlatko_Gjorce
    Цццц сепаратисти :/

    Њотче, те фолоунав на летт
    17 јуни 2019
  5. Saladin
   Saladin
   Lad, како го праиш оноа у moviespoting темата - пејстот да го убациш сосе ѕвездички од Letterboxd? Ме мрзи секој филм да го убацувам ручно, пробувам преку Diary цела листа по месец, ама нешто не ми излегува.
   1. wot
    wot
    ne be ja copy paste praam ne me mrzi
    7 април 2019
   2. Saladin
    Saladin
    цццццц...
    7 април 2019
  6. Corvus
   Corvus
   Апсолутно немам идеја кој е постот што си ми го преместил
   1. wot
    wot
    thats the magic babe
    mislis taka e moderator da si, da prais ocigledni raboti
    13 март 2019
    На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Corvus
    Corvus
    <3
    13 март 2019
  7. Saladin
   Saladin
   Солиден избор за литература. И читај ја Дипломец од Чарлс Веб. Хофман е добар, ама...
   1. wot
    wot
    Super predlog, oti i filmot ne mi e gledan. Sakam koga ne znam nisto. :D

    Da procitam prvo zacrtano sto imam pa ke ja imam obzir.
    10 март 2019
  8. Corvus
   Corvus
   Малку рецензија да пишеше за Љубов, Всушност :(
   1. wot
    wot
    los period me fana filmot... aj mozda sledniot bozikj :)
    25 јануари 2019
  9. парва
   парва
   Вот
   Слушај гу траку, ке ти се сфиѓа, на рипит ке ти е! : ј
   1. wot
    wot
    ic ne mozam repetivnost
    ali i get the appeal u slucajov <3
    20 декември 2018
   2. парва
    парва
    Aбе и ја никад не слушам исту траку едну по другу, ама друга ми беше поента, сфакодневан рипит : D
    21 декември 2018
  10. Corvus
   Corvus
   О нееееее :(((((
   1. wot
    wot
    :)))))
    2 септември 2018
   2. Corvus
    Corvus
    Шепни ми кај си ^_^ ^_^ ^_^
    31 октомври 2018
   3. wot
    wot
    Holandija atm

    Imam nov guilty pleasure: sabrina netflix :D
    31 октомври 2018
    На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Io Sono Interista
   Io Sono Interista
   Добро е кога на човек ќе му се исполнат желбите... just saying.
   1. На џимеј и Saladin им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. wot
    wot
    Dobredojde nazad
    8 јули 2018
   4. wot
    wot
    Pomagaj hahaha
    8 јули 2018
   5. Io Sono Interista
    Io Sono Interista
    Што да помагам, што мака имаш? :)
    8 јули 2018
  12. Corvus
   Corvus
   Си ги видов опомените сега, па да ти пратам љубов <3
   1. wot
    wot
    <3
    28 мај 2018
   2. wot
    wot
    abe tapa e archer novata? Ja pustiv prva ep i ke umrev
    28 мај 2018
   3. Corvus
    Corvus
    Генерално е тапа
    Има по некоја смешна сцена/референца ама џенерали ништо не се дешава
    28 мај 2018
  13. 78945
   78945
   kenusha


   Ne gledo sam tvoju zenu i cerku kako se kupaju ,kopile jedno retardirano za tebe samo ludacka kosulja i svoje psihicke probleme leci tamo.Vidi se da si gledao svoju mamu kako se kupa,samo bolesnoj osobi moze nesto takvo padnut na pamet.I sad pisi po dupetu forum zatvorise zbog takvih psohopata kao ti.A ti kome i da se obracas nece ti moci pomoc.
   Napravi svima uslugu i idi obesi se.Nikome neces falit
   1. На Krigar му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Corvus
   Corvus
   Заклучок: вистинско време е да дојдете да се пијанчиме B-)
   1. wot
    wot
    Pa taka kazete a ne kafinja mafinja...
    12 април 2018
    На Corvus му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Red John
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женско

  Потпис

  when I'm dead just throw me in the trash