edin4o
Последна активност:
30 октомври 2017
Член од:
4 април 2010
Мислења:
1.417
Допаѓања:
458
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Веб-страница:
Локација:
Десно од левото
Професија:
Средношколец

Сподели преку:

edin4o

Продуцент, Машко, од Десно од левото

Шмирглаааhh! 13 август 2011

Последна активност:
30 октомври 2017
  1. Io Sono Interista
   Io Sono Interista
   Логирај се на Paypal, кликни на Resolution Centre и таму имаш Report a Problem и Dispute а transaction.
   1. На edin4o му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Io Sono Interista
    Io Sono Interista
    Ако не е тоа не знам што е. Во секој случај пиши им во Paypal некако и за секој случај смени ја е-маил адресата.
    2 јануари 2015
   4. edin4o
    edin4o
    си сменив се'. Утре еден добар формат и то је то. А кажи ми како гуглаше? Ја никако не ми текнува шо да пишам :)
    2 јануари 2015
   5. Io Sono Interista
    Io Sono Interista
    paypal invalid transaction id
    2 јануари 2015
  2. Maherka123
   Maherka123
   Читам си коментирал за темава со ФИНКИ,одамна.Може нешо плус да ми кажеш за смеров -примена на е-технологии? ако не е проблем,секако :))) Планирам да се запишам,на смеров.Ми требаат совети.O:)
  3. Sussaro
   Sussaro
   Што си по професија момче?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. edin4o
    edin4o
    Мене више шо не ме влече :D Ја новинарство? Нее никако!
    Компјутери ме влечат, ама тоа баш ме влечат пошо ќе идам на Финки, али делот “Примена на Е-Технологии“, односно малку ќе комбинирам од сите главни занимања со информатиката. Тој смер е како створен за мене :)
    28 ноември 2012
   3. Sussaro
    Sussaro
    Со среќа
    28 ноември 2012
   4. edin4o
    edin4o
    Фала :D
    28 ноември 2012
  4. SteamyLover
   SteamyLover
   Ху ху ху :)))
   1. edin4o
    edin4o
    хе хе хе :DDD
    27 ноември 2012
  5. Дрндалче
   Дрндалче
   добри ти се траките, многу ми се допаѓаат!
   1. На edin4o му/ѝ се допаѓа ова.
   2. edin4o
    edin4o
    Ми се допаѓа тоа што ти се допаѓаат :)
    7 октомври 2012
  6. edin4o
   edin4o
   Шмирглаааhh!
  7. RedStarFan
   RedStarFan
   Друже од кај си од Топанско ? :)
   1. edin4o
    edin4o
    Горно, у онаа кулана карши бурекџијата веднаш до школото од задна страна не од предна :D, кај тој паркот :)
    27 јули 2011
  8. Let 3
   Let 3
   Јас би рекол поинт енд шот судејќи по блурот одстрана. Премногу е намалена да се каже и ДСЛР и поинт енд шот ко ќе намалиш слика на 60 килобајти исто ти е, плус сликана е дењне надвор, значи не треба ни некое ИСО високо ни блиц.... штосот е на ДСЛР во големите формати и резолуции. Моите слики се од 12-17 Мегабајти една и може комотно да испечатам јасна и остра фотографија метро на метро. Имам зумирано пејач снимен на концерт во затворена просторија и во фотошоп му покривав еден грд расипан заб внатре во устата (мислам петка беше) од што се гледаше јасно секој заб и грдо изгледаше така на сликата. На изложби и фото конкурси бараат слики минимум 30х40 сантими со 300 дпи. И тие на таа димензија мора да изгледаат добро.
  9. Џои
   Џои
   Па братче си бираш што сакаш од ебај ми кажуваш и јас ти го порачувам на твоја адреса
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Веб-страница:
  http://gamezone.com.mk
  Локација:
  Десно од левото
  Професија:
  Средношколец