Носталгија за играта...

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од edin4o, 1 август 2012.

 1. Gag

  Gag

  Член од:
  14 ноември 2013
  Мислења:
  1.281
  Допаѓања:
  1.883
  VTMB - Една од најдобрите игри во историјата на видео игрите.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Cadillacs and Dinosaurs - Никогаш не сум ја свртел, ко дете ми беше прва работа на памет кога сум мислел на игра со акција.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Tekken 3 - Текен на времето се играше ко сега што се игра Fortnite.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 11 јули 2019
  fidanmk, Ska Maniac, wot и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: