Носталгија за играта...

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Дефинитивно Warcraft:Frozen Throne, оваа градењето што беше, а и понекогаш кога сум слободен уште играм ама многу ретко се дешава.

 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Си ги репризирам деновиве







Оваа ја испушти :). Доста долга беше...

Од овие сите фаворит 3ката ...секојпат коа ќе се појави "СтааааарссСс" и тие одлуките што треба да ги напраиш у тој момент, која тензија чоече:eek: и негативец (нешто слично како Дахака коа ќе те брка у PoP WW) а и Џил у тоа сукњата:icon_mrgr:...
Да не ја заборавам у овој стил и

(y)

 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.483
Поени од реакции
33.585
Mi se pleska Diablo II. :( Prva zenska ne se sekjavam, ama ovaa prva ljubov... :( Uste go imam cdto, prasajte me dali gi cuvam poklon mecinjata za valentin...

Vakva nekoja nokj ko ovaa, petok vecer kaj 8-9 veke sum bil zakocen pred 15ka crt se dodeka ne sum pocnal da gledam tocki i halucinacii i sum se frlil na spienje ko u koma, ni na drkanje da ti tekne ni na nisto...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.348
Поени од реакции
24.998
Деновиве ја играв GTA Vice City.
Како копиљ не ми беа битни ни филмчињата ни приказната туку гледав што поголем хаос да направам во градот. Сега нормално поинаку се доживува играта, толку скриени референци, толку хумор по радио станиците, играва е генијална :D

Ќе го оставам ова тука .
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.636
Поени од реакции
1.525
Страшна ствар се тоа ГТА игрите посебно со саундракот мене ми испадна на јутуб у препорачани песнава и ме фати носталгија за братот Нико, Владивосток ФМ.
 

brnjomkd

cobragt
Член од
23 ноември 2017
Мислења
222
Поени од реакции
93
се уште ја гејмам сервер treasure land: new world
wat-war-arc 2 reborn 140 full +8 -7 2 socket super 340 bp 1 год од враќање сега а порано играв во почетокот 6 год ама не ми текнува на серверот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom