Каков мобилен користите во моментов?

TRICKO

LEGEND
Член од
2 јули 2019
Мислења
408
Поени од реакции
324
huawei p20 pro , huawei едн од најдобри телефони , од кд користу телефон све Хуавеј и никад не сам имаја проблеми сс ништо , а камоли на сервис да га носу
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.483
Поени од реакции
5.578
S8 веќе година дена... сеуште работи како првиот ден, и сеуште наоѓам нови опци заебанции и финтички.. се токмам да го пробам под вода како слика... ако имам муда.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.207
Поени од реакции
13.965
Xiaomi Redmi Note 4 Mediatek, одамна го користам, можда има 2.5 години, екстра е, планирам бар уште толку да тера ако не ми цркне батеријата до тогаш.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.732
Поени од реакции
3.310
За сега Samsung Galaxy Note 9, а за понатаму ќе видиме. Може и бренд да сменам, како што тргнале Самсунг, по стапките на Епл.
 
Член од
12 јули 2011
Мислења
723
Поени од реакции
299
iPhone X , повеќе од година дена ... И мислам дека нема да се вратам на Android OS во догледна иднина ...
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
19
Поени од реакции
9
После долг период како SAMSUNG фанатик (имам користено Galaxy S2, Note 4 & Galaxy S8+), иако тогаш бев ПРОТИВ Apple, сега се префрлив на iPhone X S Max и барем во наредните две-три години немам планови да се враќам на Android. Според мене, оптимизацијата е неспоредлива.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.537
Поени од реакции
2.633
После долг период како SAMSUNG фанатик (имам користено Galaxy S2, Note 4 & Galaxy S8+), иако тогаш бев ПРОТИВ Apple, сега се префрлив на iPhone X S Max и барем во наредните две-три години немам планови да се враќам на Android. Според мене, оптимизацијата е неспоредлива.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Сега најде да кажуваш ?!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
806
Поени од реакции
251
Oneplus 6T, презадоволен, го чувам и стариот модел oneplus 3t 61Ayh-0gRVL._SL1000_.jpg T
 
На врв Bottom