ArHanG3L
Поени од реакции
347

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Другар читам возиша Ауди а4, во план сум да земам околу 2000 год, кој мотор е најдобро да го земам, и дали предницата се растропува и колку чини да се среди предницата(се разбира ако си менувал)

    поздрав
    aj neka dostigne 60+ ama ako prosiris cilindar na prva naredna +klip+rolni+varijator ke dobies skuter od 80ccm i ke ide dokaj 90+
    Помеѓу генерик, кивеј и кимко, класа околу 1300 евра што се тие, кој чини најмногу? Имам Kymco Agility, и макс. брзина ми е 50км/h, одблокирано колку ќе оди?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom