santelli
Поени од реакции
12.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Оти човек не може да ти прати ПМ, односно покажува некаква грешка на серверот? :( Ајде те молам прати ми ти.
  santelli
  santelli
  Dobiv edno cetiri poraki, moze se ugluva serverot, ama raboti :)
  Vidi, pocetokot ti bese prilicno "vidovit", navistina imam tri deca, samo ne sum zdebelena posto prilicno trcam na mnogu strani... Inaku, Jonny ubavo sto si tuka, seuste pozitiven i ubav. Jas sega stasav od pat pravo na rabota, taka da se slusame na raat :)
  pozdrav,
  :helou: Сабајле наминав на твојот профил и за срамота кога видов откога не сум бил за да ти кажам едно ЗДРАВО, да те прашам како си и да ти посакам убав ден и се најдобро. Поздрав!:smir:
  Добро е се бутка некако.И дај смири се во едно место и дој во меана со нас постарите да се запознаеме и разговараме како луѓе :)
  Добро е се бутка некако.И дај смири се во едно место и дој во меана со нас постарите да се запознаеме и разговараме како луѓе :)
  Се изгуби начисто :)
  Дојди во меана,да се напиеме по една ракија,плус сите се постари....
  Фала за репутацијата, ама сепак, целам на женската популација (генерализирам) :)
  Yep, можеби треба да почнеме пар сеанси а? Има нешто вредно за муабет во твојот свет? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom