Каков мобилен користите во моментов?

Член од
7 февруари 2013
Мислења
112
Поени од реакции
63
Преминав од Samsung Galaxy A7 2018 на Xiaomi Mi A3.
Не можам да се пожалам.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.685
Поени од реакции
9.071
Веќе две ипол години Samsung Galaxy J5 (2017), према моите потреби супер. Работи како првиот ден, никаков проблем до сега, нормално малце батеријата ослабе.
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.697
Поени од реакции
1.167
A8 2018... go iam 1 god i 10 meseci epten pogodeno telefonce... nikakov problem sum nemal.


Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.894
Поени од реакции
17.183
Супер премиум изработка
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.275
Поени од реакции
2.254
На врв Bottom