Душеци

vakemk

vakemk
Член од
18 февруари 2009
Мислења
38
Поени од реакции
3
Некој искуство со душеците од ЈугоЕкспорт стил?
 
Член од
27 октомври 2015
Мислења
235
Поени од реакции
51
што да правам со стар душек, каде да се фрли?
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
4.935
Поени од реакции
9.187
Magniflex модел Magni,10 години гаранција.Од мерак сам бев да го подигнам.Dormeo може само да учат од Magniflex како се прават душеци
 
На врв Bottom