Душеци

Член од
21 декември 2018
Мислења
22
Поени од реакции
2
jas sakam od comodita da kupam nekako najeftini se, ama pak cudni, mi vika ostavi go 24 casa ke se naduva dusekot
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
8.947
Поени од реакции
19.958
jas sakam od comodita da kupam nekako najeftini se, ama pak cudni, mi vika ostavi go 24 casa ke se naduva dusekot
Сите душеци се такви, сплескани ги носат, завиткани во ролна. Добри се Comodita, не се мисли, купувај.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom